Hostel

Three Little Birds Home

8.9Báječný
(159)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 16 zařízení

O

Milý nový hoste, o nic se neboj, protože každá maličkost bude v pořádku. Pokud hledáte útulné, chladné a klidné místo, pak je to správné místo. Přehled: Three Little Birds Home má strategickou polohu v Kota Laksamana, Melaka. Je to jen 5 minut chůze od slavné památkové zóny Jonker Street, Dutch Square a St. Paul Hill. Kromě toho je dům velmi blízko místních potravinových kurtů a obchodů se smíšeným zbožím. Three Little Birds Home se skládá z různých pokojů od Single, Double Queen, Double King a dvou smíšených kolejí. Poskytuje výběr pro vás a vašeho cestovního společníka. Co vám dáváme k dispozici: - Klidná zahrada - Malá knihovna, protože se v knihách ztrácíme a také se tam nacházíme - Živá společná TV místnost - Informační kóje - Spíž, kde můžete ukojit svůj hlad doplňkovým občerstvením, kávou nebo čajem a filtrovanou vodou zdarma - (Zdarma jízdní kola, takže můžete bez námahy podnikat všechny své putování po památkové oblasti a prozkoumat město), PS: sledujte nás jeden facebook "Tři ptáčci domů" (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

13:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Parkování zdarma
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Snídaně není zahrnuta
Klimatizace
Kuchyň
Sporák
Lednička

Recenze

Bydlel v Apr 2024
10
M
mattshortt985093
Male, 25-30, England
Fantastic stay, great value a few minutes walk from Jonker St. and Dutch Sq. Clean, friendly and a nice ‘backpacker-y’ vibe. Water filter/cooler in the kitchen works extremely well. Plenty of fridge space/kitchen equipment, hot plate etc. Met some very interesting characters here. Would love to stay again if ever passing through Melaka.
Bydlel v Mar 2024
10
K
kendalg0439784
Female, 18-24, USA
My time at Three Little Birds was wonderful! The hostel was quiet and relaxed, with affordable places to eat nearby. The dorm room had AC, and was clean and comfortable. The bikes were free to use as well wich was a plus. The owner had good recommendations, so overall a nice stay!
Bydlel v Mar 2024
10
N
Nishith999
Male, 41+, India
excellent eee

Umístění

7, Jalan Kota Laksamana 1/3, Taman Kota Laksamana, Melaka, Malajsie
18.6km z vašeho města
map