Hostel

The Rooftop Bolivia

8.0Báječný
(335)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 47 zařízení

O

Ze střechy je dominantní výhled na La Paz a útulná, zábavná a relaxační atmosféra, ve které si to všechno můžete užít. Máme také společnou kuchyň pro ty cestovatele, kteří se rádi učí o místní kuchyni nebo si užívají požitek z domácí kuchyně. . Vedle kuchyně je salonek s úchvatným výhledem na město, kde máte WiFi a spoustu místa k jídlu, práci a radosti. Na střeše je velký otevřený prostor o rozloze více než 5 000 čtverečních stop, s hernou, barem a grilem, kde můžete začít noc s vynikající hudbou a skvělou atmosférou. Nabízíme také každý zájezd na každé představitelné místo, což z nás dělá nejen zábavný, bezpečný a pohodlný hostel, ale také centrum zábavy a cestování v Bolívii. Nachází se méně než 30 metrů od autobusového nádraží (navrženého v roce 1913 Gustavem Eiffelem.) Jsme doslova přes ulici od hlavního autobusového nádraží v centru La Paz. Upozorňujeme, že platby v hotovosti přijímáme pouze v místní měně. Velké pokoje s dostatkem slunečního světla a skvělým výhledem na La Paz. Dřevěné podlahy a vlastní koupelna se sprchovým koutem. Palandy jsou extra velké (2 metry dlouhé), pokoje mají vysoké stropy a velká okna. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Šatní skříňky
Společenská místnost
Výtah
Parkování pro jízdní kola
BBQ

Recenze

Bydlel v Jun 2024
9.7
P
paisano0506
Male, 41+, USA
Great choice, specially if you take an early busbout of La Paz. The hostel is spacious, the beds comfortable and room was quiet. The rooftop is very nice and has both drinks and food menu; they also have activities but I didn't see anything too wild. It is true that it is not a very social hostel but I think it is because of the guests you happen to share it with. I definitely would stay here again.
Bydlel v May 2024
8.9
J
justdarren8242
Male, 31-40, Australia
nice hostel with cool rooftop bar. food was good and reasonably priced. rooms were decent and relatively clean. wifi was strong.
Bydlel v Apr 2024
8.9
R
riosmartin4535
Male, 41+, Argentina
It's a great place to arrive in La Paz by bus, it's literally across the street from the bus station. The shared room I stayed in was ok, the bed was lovely!

Umístění

Avenida Peru No. 291, Terminal de Buses, La Paz, Bolivia
1.6km z vašeho města
map