Hostel

The Ritz Hostel

8.1Báječný
(202)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 39 zařízení

O

First Curacao Hostel je jediný skutečný hostel ve Willemstadu na Curacau a nabízí cenově dostupné postele ve sdíleném ubytování se společnými nebo soukromými koupelnami. First Curacao Hostel se nachází v bývalé továrně na zmrzlinu a je kompletně zrekonstruován. First Curacao Hostel je jako malá vesnice sama o sobě a nabízí venkovní bazén (otevřený po celý rok), bezplatné super rychlé Wi-Fi, restauraci, prádelnu, terasy, půjčovnu aut a potápěčský obchod na místě. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Všechny společné pokoje mají klimatizaci, společnou nebo vlastní kuchyň, společnou nebo vlastní koupelnu, ložní prádlo, samostatné skříňky a mají přístup na terasu. Díky tomu, že First Curacao Hostel je ideálním místem pro vychutnání si karibského slunce pro cestovatele orientované na rozpočet. First Curacao Hostel je centrálně umístěný na ostrově a auto není nijak zvlášť nutné. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Bazén

Recenze

Bydlel v Dec 2022
10
A
aiO2QveTi9d9jMFh
Male, 31-40, USA
I stayed at the First Curaçao Hostel in a two person room for 12 days. My stay was fine. I would stay again. One complaint was that, for the first 10 days, it felt empty. Did not get to meet any people. I did not enjoy the shower situation. Use the full bathroom by the pool table at the old pool. Lots of outlets by the bed, but only for the bottom bunk. Fridge space can be minimal. Great wifi, and two pool areas. It was a fine stay, but I enjoyed my stay at another nearby hostel much more.
Bydlel v Nov 2022
10
F
fvalerioarias7516
Female, 25-30, USA
Incredible place to stay at, I loved everything about it! I would definitely go back. I recommend it.
Bydlel v Feb 2023
9.7
S
sonia_coste9551
Female, 31-40, USA
I enjoy my staying at this hostel , it’s clean , quiet and close to the city center. My only complaint is about hot water in the shower room

Umístění

27 Scharlooweg, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily
2.2km z vašeho města
map