Hostel

The Custom House

9.2Nádherný
(242)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 23 zařízení

O

Umístění hostelů ve městě/nábřeží je 13 minut chůze do centra města, na nábřeží a blízko pláže. Nejlepší ze všech světů, přijeďte do města, zavolejte nám a pak si odpočiňte, až vás přijedeme vyzvednout. Nedávno zrekonstruovaný historický 130 let starý Customhouse je prostorný s plně vybavenou kuchyní včetně trouby a všech ostatních spotřebičů. Obklopen nábřeží, buď skočte z přístaviště do moře vedle, nebo se projděte po nábřeží na pláž na celý den. V blízkosti jsou kavárny, obchody s čerstvými rybami a hned vedle je nejlepší (oceněný) obchod s rybami a hranolky Nelsons. Jsme na hlavním místě vyzvednutí a odjezdu pro mnoho vybraných aktivit, včetně národního parku Abel Tasman. Nabízíme také rezervační službu, vnitřní a venkovní relaxační prostory, stejně jako všechny aktivity a památky, které oblast Nelson/Tasman nabízí. Těšíme se, že se brzy uvidíme. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 21:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma WiFi
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
Kuchyň
Lednička
Sušička

Recenze

Bydlel v Feb 2024
10
A
Anonymous
Female, 25-30, USA
Amazing hostel with a gorgeous location on the water. Very comfortable and welcoming. The best part was Marcus who owns the hostel. He went so far above and beyond to help everyone staying there- even gave me a last minute late night lift to the bus station and waited up to make sure I made my trip safely. Can’t say enough good things about this place or this man 💕
Bydlel v Dec 2023
10
D
davemoomaw8212
Male, 41+, USA
72 year-old traveler from the US. This was my first time in a hostel and what a wonderful experience it was. Marcus and Stephanie took care of everything And made me feel very welcome. Saturday night dinner was spectacular with 18 hostel guests bringing meals from their different countries. The facility is well organized very clean and easy to negotiate.
Bydlel v Feb 2023
9.7
J
jojonannajj6915
Female, 18-24, Germany
The guy fron the Hostel is the best! He helps you with everything and the atmosphere is so cozy:)

Umístění

252 Haven Road, Nelson, Nový Zéland
1.4km z vašeho města
map