Hostel

The Cubic Jogja

8.9Báječný
(36)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 16 zařízení

O

Cubic Jogja je nový hostel s domáckou atmosférou. Máme společný prostor, kde se můžete setkat s ostatními hosty a hostitelem. Hostitel vám pomůže prakticky se vším, od toho, že vám pomůže zařídit itinerář nejen do oblasti Yogyakarta, ale i do jiných měst, zarezervuje si letenku nebo se dokonce podělí o zážitky z indonéské kultury, historie a všech krásných skrytých míst. Prozatím máme pouze pod pokoje pro batůžkáře s klimatizací, WiFi ve všech prostorách a teplou sprchou, vybavené ručníkem a dekou. Snídaně je v ceně a každý den budeme podávat různá menu. Máme společnou kuchyň, kterou může využívat každý host a sdílet jídlo a recepty s ostatními hosty. 24 hodin ZDARMA káva, čaj, čokoláda. Tak se tu brzy uvidíme! :) ***Zásady vlastnictví*** Check in od 14:00 do 23:00, později než 23:59 bude vyžadovat potvrzení. Odhlášení nejpozději do 12:00. Platba při příjezdu v hotovosti. Včetně daní. Včetně snídaně. Žádný zákaz vycházení. Nepřijímáme zákazníky mladší 17 let. V pokoji se nekouří, ale má kuřácký prostor. Pracovní doba recepce: 24 hodin. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

t_ Politiky

Věkové omezení

t_CREDITCARDSNOTACCEPTED

Žádná večerka

Včetně daní

Včetně daní

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Společenská místnost
Klimatizace
Teplé sprchy

Recenze

Bydlel v Oct 2023
10
A
anbCEaAPhhaGLidW
Male, 25-30, India
It was very nice stay. staff is very nice and helpful. They always helped me whenever I had any questions. helped me to booka ticket to airport as well .. nice place. will visit there another hostel in Brandong next time.
Bydlel v Sep 2023
10
A
akiB2h5dC4Bzt7t4
Female, 18-24, France
The staff is top tier!! They were all so kind and helpful. Dorm and bathroom clean Nice location I recommend!
Bydlel v Aug 2023
10
A
a6S4frkcqo28K4P0
Female, 25-30, Mexico
It is the best hostel really clean, quiet and the staff is amazing they help you planning all your journey, booking tickets for the temples . I really recommend to stay at this hostel !!

Umístění

Bantul St. km 00 Mantrijeron 2/326, RT.13/RW.04, Kota Yogyakarta, Daerah Istimewa Yogyakarta, Yogyakarta, Indonesia
2.3km z vašeho města
map