Hostel

Taiwan Youth Hostel & Capsule Hotel

8.9Báječný
(85)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 31 zařízení

O

Taiwan Youth Hostel se nachází na nejpohodlnějším místě pro snadné dosažení jakékoli části Taipei, 2 minuty chůze od stanice MRT a 5 minut chůze od vlakového nádraží Taipei. Jsme bezpochyby perfektní volbou pro všechny skupiny, nezávislé cestovatele i obchodníky. Náš pokoj se pohybuje od soukromých postelí pro ženy/smíšenou kolej až po dvoulůžkový pokoj. K vybavení pokojů patří vzduchotechnický systém, univerzální nabíjecí stanice, moderní elektronický trezor, lampa na čtení, čtecí stolek a černý závěs, který zajišťuje vaše soukromí. Tchaj-wan Youth Hostel si klade za cíl vytvořit útulnou a živou atmosféru pro každého hosta, aby si mohl povídat a spřátelit se mezi sebou! Doufáme, že si díky živému vystoupení, vaření, jazykové výměně atd. užijete svůj pobyt a najdete smysl cestování v Taiwan Youth Hostel. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

t_ Politiky

t_CREDITCARDSNOTACCEPTED

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou
Společenská místnost

Recenze

Bydlel v Oct 2023
10
A
Anonymous
Female, 31-40, USA
I had a short 24 hour layover in Taipei and couldn't have picked a better place for the night. I was happy to find a hotel with a 24-hour reception desk - which made checking in around 12 AM a breeze. The area also felt safe even late at night. The staff were very friendly, and the double room I booked was perfectly comfortable! I wish I had more time in Taipei to take advantage of the amenities. The location is also close to Ximending and other attractions!
Bydlel v Jun 2023
10
R
rkamalf9027
Male, 31-40, USA
Great place to stay. Facilities are very clean and modern and it's very close to Taipei Main Station.
Bydlel v May 2024
9.7
A
Anonymous
Male, 31-40, Slovenia
Though I stayed only one night, I could see myself hanging around longer. Superb location, well-appointed amenities, and spotless clean; the design guarantees a restful night. Opted for a 4-bed dorm, I was surprised by the cozy double bed capsule within a cubicle, offering privacy and comfort. Staff seemed friendly and helpful. The air-con inside cubicle area was a bit excessive, tbut hat's my only complaint. While lacking in international traveler ambiance, it remains a good choice.

Umístění

B1,NO.11 West Qingdao Rd., ZhongZheng District,Taipei City, Taipei, Taiwan China
6.6km z vašeho města
map