Hostel

THIS IS IT - Beach Hostel

  • Hostel
  • Goa, Indie
  • Zobrazit mapu
  • 26.06km z vašeho města
8.9Báječný
(25)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 23 zařízení

O

Když se vaše bosá procházka po písku zastaví, kde vám vítr od moře sfoukne klobouk a útes visí za vámi, poznáte „Tohle je ono“. Na severním konci pláže Arambol poskytuje „This Is It“ životní prostor vhodný pro všechny typy cestovatelů. Naše ubytování se pohybuje od poskytování soukromí soukromých pokojů s klimatizací/neklimatizací až po soukromé bambusové chatrče šetrnější k přírodě pro zemitou atmosféru. Zejména pro naše cestovatelky, s ohledem na bezpečnost, doporučujeme naše ubytovny pouze pro ženy. Máme také nainstalované bezpečnostní kamery na chodbách a hlavních sálech, abychom zajistili co nejbezpečnější prostředí. Jídlo zde vyrábí pouze s láskou naše milá místní goanská teta, abychom mohli poskytnout to nejlepší z goanské kuchyně a nevyčerpali vaši kapsu. Desetiminutová procházka k jezeru Sweet Lake nabízí 'This Is It' každou noc živé akce pro širokou škálu mezikulturních zájmů, které každý nový host přináší. 'This Is It' je místo, které poskytuje dokonalou směs klidu a klid na jedné straně a živý kulturní a hudební zážitek na straně druhé, ale také se postaráme o to, abyste se dobře vyspali a nepřišli příliš pozdě na východ slunce příštího rána. Je to útulná nemovitost, která poskytuje dostatek prostoru pro přírodní krásy v okolí, které lze zažít ze všech oblastí. 'This Is It' má tu výhodu, že má pracovní prostor s vysokorychlostním internetem pro všechny z vás, kteří uvažují o práci v Goa, a bez obav můžete videohovory s rodinou, kolegy, šéfy nebo milenci. S terasou na posezení, divadelní místností pro sledování filmů a fitness centrem, aby piva nebyla příliš vidět, poskytuje „This Is It“ dokonalou rovnováhu mezi útěchou ve dne a dostupností hudby a společenských akcí. interakce v noci Check in 12:00 poledne. Odjezd v 10:00. Otevírací doba recepce 9:00 - 18:00. Domácí zvířata nejsou povolena (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

12:00 - 23:00

t_ Politiky

Možnost platit kreditní kartou

Žádná večerka

Nekuřácký

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Společenská místnost
Snídaně není zahrnuta
Výměna knih
Teplé sprchy

Recenze

Bydlel v Nov 2023
10
A
actandexperience9921
Female, 18-24, USA
Heck yes to this place!
Bydlel v Dec 2023
9.7
K
kapilsabarwal19927821
Male, 31-40, India
It is so at the nice location, if you stay here, you don't need to go to any special places. because most of the special moments happen here at there restoBar.
Bydlel v Nov 2023
9.7
A
aB7YY8sLmP41bBaa
Male, 18-24, England
Great place to stay, right on the beach with good facilities to keep clean and nice rooms. Great people working here and everyone’s friendly. Haven’t had any issues really. Only downside is that the food service wasn’t the best. We’d order and a plate or two would come first but the others would take a long time to arrive. Apart from that we’ve had a really good week here, it’s been great.

Umístění

This is it cafe, Shekhar Sharma, c/o Benard Cardoz, Khalcha Waddo, Arambol beach, Pernem, Goa, Indie
26.1km z vašeho města
map