Hostel

St Christopher's Apartments Berlin

8.8Báječný
(303)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 23 zařízení

O

Část hostelu St. Christopher's, ale s prémiovou pochoutkou! Špičkové ubytování za rozumnou cenu. Naše dvouložnicové apartmány nabízejí jeden dvoulůžkový pokoj a jeden dvoulůžkový pokoj, koupelnu, kuchyň, obývací pokoj a spoustu prostoru! Zůstaňte s přáteli nebo sdílejte a seznamte se s našimi dalšími hosty. K dispozici jsou také dva soukromé apartmány s manželskou postelí. Rosa-Luxemburg-Strasse je jednou z nejúžasnějších ve městě, kde najdete divadlo Volksbuhne (Lidová scéna), historické kino Babylon a bývalé sídlo Německé komunistické strany, stejně jako Berlín svatého Kryštofa! V prostorném přízemí hostelu je živá barová kavárna, která nabízí jídlo po celý den, kulečníkový stůl na balkonovém salonku a také plazmové obrazovky pro všechny živé sportovní akce. Každé ráno je k dispozici kontinentální snídaně za pouhých 7 EUR na den, kterou lze zakoupit na recepci. Centrální poloha v historické části Berlin-Mitte je klidná, přesto jen kousek od některých z nejhezčích míst ve městě, od módních obchodů po bary, kluby a restaurace. Skvělá základna pro váš čas v našem nádherném městě. Snídaně formou bufetu stojí 5 EUR na den a podává se každé ráno od 8:00 do 10:00. Tu najdete v hlavním salonku a skládá se z cereálií, čaje, kávy, toastu, salámu, sýra a ovoce. Belushi's Bar! Stejně jako ve všech hostelech St. Christopher's je bar velký, zábavný a živý. Skvělé místo, kde si můžete vychutnat pár drinků, setkat se s ostatními cestovateli a pobavit se. Nabízíme také jídlo za skvělou cenu, od barového občerstvení až po naše slavné oceněné Belushi burgery. K dispozici jsou doplňkové služby: půjčovna kol, pěší výlety, přístup k internetu, deskové hry, výměna knih atd. V hlavním salonku je otevřené Wi-Fi připojení, takže si s sebou klidně vezměte notebook! Kromě apartmánů si můžete rezervovat i náš hostel, který se nachází ve stejné budově a nabízí ubytování za skvělé ceny ve společných nebo soukromých pokojích. Podívejte se prosím do sekce Hostely pro Berlín. Užijte si pobyt! Před provedením rezervace si prosím přečtěte naše Věci, které je třeba poznamenat. Upozornění: nevratné rezervace budou v plné výši účtovány v době rezervace. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Výtah
Snídaně není zahrnuta
Teplé sprchy

Recenze

Bydlel v Oct 2023
10
P
parkerstation2814
Male, 41+, Germany
I was surprised to find such a nice place to stay - very good money/value. I was in a private room, located in a 2 bedroom apartment with a shared living room, kitchen, and full bathroom (in a addition to a half bathroom).
Bydlel v Jul 2023
10
A
aRQaMVQURXuVn7I5
Couple, 18-24, Ukraine
I stayed at St Christopher’s Apartments for 5 nights and I can definitely say that I recommend it. We booked a whole room and shared the bathroom facilities, kitchen and living room with another room. The room had everything you need:bed linen, towels, wardrobe, hangers, table, bedside tables and even a fan. The kitchen area and the bathroom were cleaned every day and was always organised nicely. We had tea bags, sugar and coffee sticks, additionally to kitchen appliances and other items. It is 6 min away f
Bydlel v Mar 2022
10
B
bersantt9941
Male, 25-30, Mexico
Great place, big rooms it’s like an apartment, great location in front of rose luxemburg metro, make it really convenient, and centric in Berlin.

Umístění

Rosa-Luxemburg-Straße 41, Rosa-Luxemburg-Straße, Berlín, Německo
0.5km z vašeho města
map