Hostel

Spindrift Madiha

9.2Nádherný
(52)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 30 zařízení

O

Spindrift Madiha je zbrusu nový hostel, co-workshop, jóga a kavárna, která se nachází pouhých 100 m od slavné Madiha, kde je surfování po pravé a levé straně. Vydejte se na cestu, tento butikový hostel byl vytvořen pro ty, kteří chtějí něco navíc! Nejen, že jsou pokoje super pohodlné s 8-palcovými tlustými matracemi, klimatizací, čerstvým bílým prostěradlem, nadýchanými polštáři a přikrývkami pro nejlepší spánek všech dob, ale vše ostatní, co potřebujete, máme přímo na místě! Strávte den odpočinkem u našeho krásného bazénu, vezměte si lekci jógy v naší soukromé shale, objednejte si něco z našeho chutného menu nebo pokud musíte pracovat, máme spolupracovní místnost s optickým wifi připojením! Pro hosty jsou nabízeny společenské aktivity a akce, aby se vždy něco dělo! Díky řadě balkonů a dalších odpočinkových prostor je to skvělé místo pro strávení dovolené a odpočinku! ***Zásady vlastnictví*** Storno podmínky: 2 dny před příjezdem. Check in od 14:00 do 22:00. Odhlášení před 11:00 Platba při příjezdu v hotovosti. Včetně daní. Snídaně není v ceně. Žádný zákaz vycházení. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Možnost platit kreditní kartou

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Bazén
Společenská místnost
Snídaně není zahrnuta

Recenze

Bydlel v Apr 2024
10
A
Anonymous
Female, 18-24, Canada
I LOVED THIS PLACE! The rooms are clean, the staff is nice and the pool area is amazing!!! Plus, they have fun social as well as relax activities planned all week such as outdoor cinema!!
Bydlel v Mar 2024
10
J
Joshrenshaw
Male, 25-30, New Zealand
The best hostel I've stayed in during my time in Sri Lanka. The food is really good. Very clean and tidy. Great place to relax and enjoy the pool!
Bydlel v Jan 2024
10
A
Anonymous
Male, 25-30, Ireland
Would definitely recommend Spindrift Madiha for anyone travelling along the south coast. The hostel is both relaxing and social. The food is 10/10 and all the staff are so nice!

Umístění

65/2 Sudarmarama Road Madiha, Matara, Sri Lanka
4.2km z vašeho města
map