Hostel

Shironoshita Guesthouse

10Nádherný
(115)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 25 zařízení

O

Shironoshita Guesthouse nabízí ubytování v Himeji. Každý pokoj je vybaven společnou koupelnou. Shironoshita Guesthouse poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici je TV s plochou obrazovkou. Na místě najdete sdílený lounge. Shironoshita Guesthouse stojí 900 metrů od hradu Himedži a 6 km od lanovky Mt. Nejbližší letiště je mezinárodní letiště Kansai, 66 km od Shironoshita Guesthouse. Toto ubytování má také jedno z nejlépe hodnocených míst v destinaci Himedži! Hosté jsou z toho šťastnější ve srovnání s jinými nemovitostmi v této oblasti. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

16:00 - 22:00

t_ Politiky

Věkové omezení

Možnost platit kreditní kartou

Nekuřácký

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
Snídaně není zahrnuta

Recenze

Bydlel v Apr 2024
10
A
aYwUsbmxYWGeIWdo
Male, 25-30, Ireland
Fantastic hostel! I highly recommend you choose it as your place to stay in Himeji. The host was extremely kind and obliging. The place was spotless. Great value too!
Bydlel v Nov 2023
10
P
puddingm300
Male, 31-40, USA
The guesthouse was very close to downtown, only a couple blocks away. I was given multiple recommendations of things to see around town and great local restaurants. The room was clean and I would highly recommend it to people coming to Himeji
Bydlel v Oct 2023
10
A
Anonymous
Male, 41+, England
Great place. Very friendly, welcoming, and accomodating family. Very easy to get to, and perfect for walking to both the castle and the city / train station. Will definitely use again when visiting Himeji. Many thanks, Tomo-san! : )

Umístění

21 Koderamachi, Himeji-city, Hyogo, Himeji, Japonsko
2.6km z vašeho města
map