Hostel

Sanga Hostel

  • Hostel
  • Pakse, Laos
  • Zobrazit mapu
  • 2.31km z vašeho města
9.7Nádherný
(645)
  • trophy
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 5 zařízení

O

Sanga Hostel se nachází v Pakse méně než pět minut od Wat Luang a pouhých deset minut chůze od řeky Kong. Vrcholem této oblasti je Zlatý Buddha Pakse, který se nachází přes řeku na kopci s výhledem na Pakse, pouhé 4 km od hostelu. Pohledy na západ a východ slunce z kopce Golden Buddha si nesmíte nechat ujít. Mezi různá nabízená zařízení patří bar a restaurace s malým venkovním posezením, 24hodinová recepce a bezplatné Wi-Fi v celé budově. V restauraci je posezení s pohodlnými pohovkami, takže můžete posedět, relaxovat a vychutnat si drink dle vlastního výběru; třeba sklenku vína nebo kávu z čerstvě namleté ​​laoské kávy. Hosté v Sanga Hostel si mohou vychutnat laoské a thajské jídlo a západní kuchyni. K dispozici je také spousta vegetariánských možností. Tato oblast je vhodná pro cyklistiku a hostel nabízí půjčovnu kol. Autobusové nádraží Pakse je vzdálené pouhých 5 minut a mezinárodní letiště Pakse je vzdálené jen 3 km. Pravidla a podmínky: Bezplatné zrušení: 1 den před příjezdem bez poplatku ze strany ubytování Check-in od 13:00, naše recepce bude k dispozici od 6:00 ráno. Pokoj můžete získat do 13:00 v závislosti na obsazenosti pokoje. Check-in od 14:00 do půlnoci. Odhlášení od 06:00 do poledne. Platba při příjezdu: Pouze v hotovosti Včetně daně Snídaně není v ceně Zákaz kouření v pokoji, ale mít prostor pro kuřáky Pracovní doba recepce od 6:00 do půlnoci (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

13:00 - 23:00

t_ Politiky

t_CREDITCARDSNOTACCEPTED

Žádná večerka

Nekuřácký

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Recepce (omezené otevírací hodiny)
Wi-Fi

Recenze

Bydlel v Jul 2024
10
A
arq40L6eTKEyAPUN
Female, 18-24, USA
This was a fantastic hostel! They provided free bananas, homemade popsicles, and different toiletries by the bathrooms. The staff was amazing and so helpful and friendly. It didn’t seem crazy social, but I was also sick for a day so I’m not going to doc points for that at all, and I did talk to a few people in the common area. I didn’t get to do the tour, but it seemed really fun and good for the value! If I come to Pakse again, I will definitely stay here!
Bydlel v Jul 2024
10
A
aHGklUrt3Krs6iMV
Female, 25-30, Cambodia
The best place to stay in Pakse with the best service, the staff will always ensure everything meet your expectations. The dorm bed is one of the most comfy I have ever stay in the hostel. Bathroom area is nice and have everything for your need. And not to mention the free homemade ice cream, banana and refill water everyday. This is something a budget traveler like myself need. I would definitely stay here again when I'm in Pakse.
Bydlel v Jul 2024
10
M
magdalenabauer_96750
Female, 25-30, Germany
One of my favorite hostels ever. Super spacious beds and super clean facilities. The owners and staff were so nice. You get Bananas, water refill and home made ice cream for free.

Umístění

Wat Louang Village, Street No 5, House No 0407, Pakse, Laos
2.3km z vašeho města
map