Hostel

Rom Casa Hostel Da Nang

9.4Nádherný
(1433)
  • Úroveň udržitelnosti 1
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 33 zařízení

O

„Vítejte v Rom Casa, bratři a sestry. Nacházíme se v samém centru turistické oblasti Đà Nẵng, vše je v docházkové vzdálenosti. *Máme otevřeno během vietnamského svátku Tet od 8. do 14. února a očekáváme, že naše společenská scéna bude tím místem, kde bude většina podniků ve Vietnamu zavřená. Nemáme kuchyň, ale jsme obklopeni restauracemi, které také zůstanou otevřené.* Jsme hrdí na to, že se naši hosté cítí vítáni, bezpečně a jako doma. Naší hlavní prioritou je spojování cestovatelů a pomoc při zodpovězení jakýchkoliv otázek o tom, jak nejlépe strávit čas ve Vietnamu. A porozumět zdejší kultuře a historii. Snažíme se navázat osobní spojení s co největším počtem hostů. Jsme velmi společenský hostel s jedním z nejlepších prostorů v Da Nang, kde se můžete setkat s ostatními cestovateli. Vyrobeno z repasovaných přepravních kontejnerů, máme jedinečný pocit s uvolněnou atmosférou a úžasným personálem, který je připraven odpovědět na jakékoli otázky, které byste mohli mít. Tým mluví výborně anglicky a má skvělé znalosti o této oblasti. Restaurace, bary, kavárny a nejlepší pláž ve středním Vietnamu jsou jen co by kamenem dohodil. Spousta palem k sezení a popíjení kokosového ořechu nebo příjemné studené Huda bia. Pronajměte si surfové prkno nebo vyjeďte na Monkey Mountain na skútru. Ať už hledáte cokoli, rádi vás nasměrujeme správným směrem. Nebo se jen tak poflakujte v hostelu s jedním z našich štěňat, Honey and Coconut :) Máme velký HD projektor, na kterém můžeme hrát téměř jakoukoli sportovní událost, filmy a FIFA pro 4 osoby na PS4! Můžeme také pomoci při rezervaci zájezdů po středním Vietnamu. Klidné hodiny od půlnoci do 8:00 v hlavní oblasti hostelu. Po pracovní době společenská zóna přes ulici. V případě potřeby jsou zdarma k dispozici špunty do uší.“ Bezpečné cesty! (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 24:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola

Recenze

Bydlel v Jul 2024
10
A
awo9mlYydaHM1VtN
Female, 18-24, USA
Had a great stay. The AC takes time to kick in but overall great facilities. Only thing was the ladder for the top bunk is annoying. 10/10 staff!
Bydlel v Jul 2024
10
A
auM5xSJD7iZ4sOrs
Male, 31-40, Sweden
It’s not a party hostel, but good enough to meet new people and have fun. The personal is really good and helps you a lot
Bydlel v Jul 2024
10
I
isabellagalderisi8956
Female, 18-24, Australia
Super cool hostel, social but not party so a great way to meet people. Staff are friendly and beds are comfy

Umístění

47 An Thuong 4 Street, Da Nang, Vietnam
3.4km z vašeho města
map