hotel

Rocky Mountain Hotel

10Nádherný
(415)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 26 zařízení

O

Pod novým vedením (Atef a Jane z beduínského tábora Seven Wonders) se Rocky Mountain Hotel nachází v blízkosti centra města (10 minut chůze) a nabízí svým hostům nádherný výhled na pohoří Petra. Návštěvníci mohou sedět a relaxovat na hotelových balkonech nebo střešní terase a vychutnávat si západ slunce, horské panorama a později i světla města. Tradiční snídaně je zahrnuta v ceně pokoje (čerstvý chléb pitta, čerstvá rajčata a okurky, sýr, hummous, libaneh, džem, olivový olej a zarta a vejce, čaj a káva a ovocná šťáva). Po celý den si také můžete zdarma dopřát čaj a kávu na střešní terase. Obědové boxy je nutné objednat večer předem (5JD). Večeře je k dispozici na střešní terase (12 JD). Wi-Fi je zdarma v celém hotelu včetně střešní terasy, ale není ve čtyřlůžkovém pokoji. Hosté ve čtyřlůžkovém pokoji mohou využít wi-fi v posezení přímo před pokojem nebo nahoře na střešní terase. Hosté mohou také zdarma využívat hotelový počítač. Klimatizace a topení jsou v každém pokoji a stojí 2 JD za noc (nejsou zahrnuty v ceně pokoje). Hosté mají také možnost navštívit náš beduínský tábor v Malé Petře (viz Beduínský tábor Seven Wonders) a dát si tradiční večeři pod hvězdami. Upozorňujeme, že jsme hotel pouze v hotovosti. Všechny pokoje jsou také nekuřácké - jsou zde vyhrazené prostory pro kuřáky. Nakonec naši filozofii vystihuje arabské rčení – betna betkum – „náš domov je váš domov“. Všichni naši hosté jsou srdečně vítáni. Jsme tu, abychom se o vás postarali. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

00:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

snídaně v ceně‎
Parkování zdarma
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
BBQ
Klimatizace
Adaptéry

Recenze

Bydlel v Sep 2023
10
A
Anonymous
Male, 25-30, Australia
Lovely place to stay, but quiet so if your looking for a social hostel go to the nomads or just stay here and drink at nomads (big walk up the hill after though)
Bydlel v Sep 2023
10
C
cas7041
Male, 31-40, USA
Great hostel, staff is really nice and helpful.
Bydlel v Aug 2023
10
G
gammarae5330
Female, 41+, USA
I had an excellent stay at Rocky Mountain hotel. The rooms are decorated beautifully in Bedouin style and I had the panoramic view of Petra, to watch the sunset, which is incomparable, and that is also seen on the terrace if not from the room. The hosts are very welcoming and helped me with my many questions, as I am traveling alone. He helped me plan my route to Petra and helped arrange my transportation. I had one full day there and looking back two would be better. Petra is huge and there is so much to

Umístění

Main Street, Petra, 71810, Petra, Jordánsko
0.6km z vašeho města
map