Hostel

Reserva Biologica Caoba

9.9Nádherný
(42)
  • Úroveň udržitelnosti 1
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 25 zařízení

O

Caoba je biologická rezervace, která byla založena před 20 lety a bývala farmou pro dobytek a zemědělství. Těchto krásných 30 hektarů bylo znovu zalesněno a nyní se více zaměřujeme na ochranu, ochranu a udržitelnost. V našem procesu zalesňování jsme se také zaměřili na širokou sbírku rostlin, od léčivých rostlin po palmy, od vodních rostlin po kaktusy a sukulenty. Je to také místo pro zvířata, která se nemohou vrátit do svého přirozeného prostředí, ale najdou zde dobré místo k životu. Hosté se mohou také dozvědět o domorodé historii tohoto místa a poznat naše soukromé muzeum. Více než „jen místo k pobytu“, spíte na místě, které můžete prozkoumat, poučit se a soustředit se na své zdraví. Wellness, užijte si: - Lekce jógy (3 různé typy teras) - Různé druhy aromaterapeutických masáží - Meditace (meditační místnost k dispozici vedle řeky) - naše různé léčivé čaje ze zahrady - Vegetariánské a veganské obědy (večeře jsou vždy vegetariánské nebo veganské) - Procházky k vodopádům a setkání s čokoládou na organické a řemeslné kakaové farmě našeho souseda - objevte svět včel a prastarých původních rostlin s našimi prohlídkami - nebo si jen vezměte knihu a lehněte si na kámen u řeky a dopřejte si klidné čtení se zvukem padající vody. Pokoje jsou rozmístěny a poskytují hostům více soukromí, ale také nejsou příliš daleko od hlavního prostoru. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a jsou zásobovány filtrovanou vodou, kterou lze doplňovat tolikrát, kolikrát je potřeba. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
Snídaně není zahrnuta
Zasedací místnost

Recenze

Bydlel v May 2023
10
D
devynnpatterson6573
Female, 31-40, USA
One of the most amazing places I've ever stayed. I was hoping for some relaxing time in nature without loads of people and it's exactly what I got. So much wildlife, an amazing river and really nice and helpful staff. Such a special place!
Bydlel v Feb 2023
10
Z
zeitan969643
Female, 25-30, Israel
I love this place so much. Such an inspiration. Feels like home vibes. Nice and health food. Amazing nature all around. So quite. Cares a lot about the nature, the local community and taking care of our world.
Bydlel v Feb 2022
10
A
Anonymous
Couple, 41+, USA
I'm pretty much in love with this place. It was better than I even anticipated. Bungalow was great (be prepared for a steep hike uphill). Food was amazing. People were incredibly kind. We hiked, swam, explored the grounds, and spent a lot of time just relaxing while listening to the sounds of the forest. The ride to get there was an adventure - we hired a 4x4. You could do it on a motorcycle, but it would have been way too bumpy for me. Chocolate farm next door has tour, massage, facials!

Umístění

Paso del Mango, via Masinga, Santa Marta, Colombia
12.3km z vašeho města
map