Hostel

Potts Point Hostel

8.1Báječný
(23)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 16 zařízení

O

Potts Point Hostel přijíždí do Potts Point, Sydney Austrálie, poskytuje ubytování typu Pod a tradiční noclehárny s palandou. Snídaně a večeře v ceně. Náš vřelý a přátelský personál se snaží zajistit, abyste si svůj pobyt užili na jednom z nejlepších míst v Sydney. Netrpělivě očekáváme, že vás přivítáme, rezervujte si nyní! Snídaně a večeře v ceně Žádná představení nepodléhají poplatku ve výši ceny první noci. Otevírací doba recepce: od 9 do 21 hodin Příjezd ve 14:00 Odhlášení kdykoli do 10:00 Věkové omezení: Žádné osoby mladší 18 let Národní a mezinárodní hosté jsou povinni předložit cestovní pas pro check-in. **Pro rezervace 6 a více osob platí zásady skupinové rezervace. (Je nutná plná platba předem, je vyžadována záloha na případné škody. Skupinové rezervace procházejí schvalovacím procesem, takže vás může hostel kontaktovat, abyste potvrdili, že souhlasíte s tím, co je požadováno.) (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 21:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Adaptéry
Nádobí
Venkovní terasa

Recenze

Bydlel v Jun 2024
10
D
dliam67178379
Male, 41+, Australia
The best hostel I have stayed in! the staff are very helpful and friendly!! great vibes! highly recommended!
Bydlel v May 2024
10
A
aj6HJmL7mOuykDUS
Male, 18-24, England
Glade was very helpful. We had to check out of our room to check back in as the room was being renovated. Glade gave us an upgrade into a Pod room free of charge.
Bydlel v Apr 2024
10
A
ahnCzejuUtgg4ymc
Male, 25-30, Canada
Best hostel I’ve stayed at in aus ! Super friendly staff, gladelvis is awesome and super accommodating for whatever you need! Great location and free dinner and breakfast ! Can’t beat it !

Umístění

16 ORWELL ST, POTTS POINT, Sydney, Australia
1.6km z vašeho města
map