Hostel

Polynesian Hostel Beach Club Waikiki

  • Hostel
  • Honolulu, USA
  • Zobrazit mapu
  • 5.43km z vašeho města
8.2Báječný
(2996)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 29 zařízení

O

Pokud přijedete po půlnoci. prosím domluvte se předem. Při rezervaci bude požadována záloha ve výši první noci pobytu. To je navíc k 15% zálohě zaplacené Hostelworld v době rezervace. Waikiki Beach, Oahu - Polynesian Beach Club, hodnocený Travel Channel jako 'Nejlepší mládežnická ubytovna na Waikiki', je jedním z premiérových hostelů na Havaji a slouží výhradně cestovatelům a studentům. Vezměte prosím na vědomí, že všichni hosté, kteří se přihlašují, musí předložit doklad o probíhající cestě. Nachází se v srdci Waikiki jen pár kroků od světoznámé pláže Waikiki a je blízko bank, 24hodinových obchodů, restaurací, nočního života, zoo, akvária a kráteru Diamond Head. Nabízíme čisté, bezpečné ubytování za skvělou cenu. Zdarma úschovna zavazadel Zdarma plážové hračky Ložní prádlo a polštáře zdarma Wifi zdarma Další informace o vybavení: Tiché hodiny po 22:00 (vyhláška města) Koleje/polopriváty/studia Koupelny ve všech kolejích Velká společná kuchyň Venkovní společenská a jídelní část Půjčovna surfových prken "Přijďte jako hosté, odejděte jako přátelé!" Daně nejsou zahrnuty v sazbách zobrazených online. Úřední hodiny od 9:00 do půlnoci Všichni hosté musí mít doklad o opuštění ostrova Oahu ve formě itineráře letu nebo letenky nebo aktuální studentský průkaz. Daně nejsou zahrnuty v sazbách zobrazených online (+17,97 %). 48h storno podmínky. Hosté, kteří spí v noclehárnách, musí být starší 18 let (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 24:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
BBQ

Recenze

Bydlel v Jul 2024
10
A
Anonymous
Male, 31-40, USA
Perfect location. Friendly and knowledgeable staff that made me feel more than welcomed. I used one of their free body boards and tried to catch a few waves! Coffee is complimentary in the morning. Cool vibes in the courtyard common area too. 10/10 would recommend and tell a friend!
Bydlel v Jul 2024
10
I
iswimbikerun9693
Female, 41+, USA
Great place. Loved the hammock for chilling out!
Bydlel v Jun 2024
10
M
mayuphoebe2840
Female, 31-40, Australia
Favourite place to stay in Waikiki. Close to the beach and easy to walk around everywhere. Laid back atmosphere. Thanks again for my stay and see you next time.

Umístění

2584 Lemon Rd., Waikiki Beach, Oahu, Honolulu, USA
5.4km z vašeho města
map