Hostel

Podshare San Francisco Marina

7.6Velmi dobré
(5)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 28 zařízení

O

Podshare je coliving prostor, kde lidé mohou zůstat tak dlouho, jak dlouho chtějí, bez kaucí nebo pronájmů. Tato nabídka je pro postel ve společném obývacím prostoru. Nabízíme moduly na míru, USB a další zásuvky, lampičky na čtení, úložné prostory plus skříňky a poskytujeme ložní prádlo a ručníky. Máme soukromou konferenční místnost ve druhém patře s prostorem pro práci, kuchyň s lednicí, mikrovlnnou troubou a sporákem, rychlou wifi a krásný dvorek k posezení a relaxaci nebo k poznávání nových lidí. Vezměte prosím na vědomí, že všichni hosté musí být starší 18 let a mít platný úředně vydaný průkaz totožnosti/pas, aby se mohli přihlásit. Zásady a podmínky PodShare San Francisco Marina: Toto ubytovací zařízení před příjezdem hosta provede předběžnou autorizaci a/nebo strhne z uvedené kreditní karty plnou cenu pobytu. *** Rezervace může být zrušena do 24 hodin, pokud host uvede neplatné karty.*** U všech rezervací se zbývajícím zůstatkem v době příjezdu hosta přijímáme na recepci hotovost, kreditní karty a debetní karty. Storno podmínky: 30 dní před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 14:00 do 23:00 . Odhlášení od 00:00 do 11:00. Počítáme s pozdním odbavením, avšak opatření je třeba provést před uzavřením přepážky v den vašeho odbavení. Včetně daní. Včetně snídaně. Všeobecné: Recepce: od 10:00 do 23:00 Žádný zákaz vycházení, žádní hosté bez placené rezervace (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

10:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Věkové omezení

Žádná večerka

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
Zasedací místnost

Recenze

Bydlel v Jan 2023
8.9
M
massimokris227889
Male, 25-30, Italy
great place to stay, kind of private beds and well-equipped kitchen
Bydlel v Aug 2023
8.3
A
aCEWPwe0otCTGMeQ
Female, 25-30, New Zealand
This place is really cute - the pods were super comfy and felt quite private when you were in them. There are only two bathrooms (one shower) which didn’t bother me as I was mostly out during the day. Lots of things you can use eg sun block, computer. Only real complaint is that the listing says breakfast is included when it isn’t!
Bydlel v Aug 2023
7.7
A
audraaccalia
Female, 31-40, USA
for the night, it was fine. i do like the concept of the company, im just not sure i really liked the way it was put together. however, its got good bones and can really make an awesome experience. my only complaint is i wish there was a small fan in each pod to help circulate air. it can get stale with how the pods are kind of closed up. however, that mattress was beyond soft. just sunk into it and made a soft nest.

Umístění

2424 Lombard Street, San Francisco, USA
3.2km z vašeho města
map