Hostel

Peekaboo Hostel

9.4Nádherný
(49)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 21 zařízení

O

Stylovou výzdobu tohoto okouzlujícího místa k pobytu si zamilujete. Je to váš domov v Marrákeši, ujistěte se, že si užijete každý kout hostelu, takže tady jsou noci, které budeme společně sdílet v této krásné nemovitosti. Peekaboo Hostel je malý útulný hostel se 2 ložnicemi a dvěma soukromými ložnicemi v srdci Mediny v Marrakech. Peekaboo Hostel - Podmínky: Storno podmínky: 1 den před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 13:00 do 23:00 . Odhlášení před 11:00 . Platba při příjezdu pouze v hotovosti. Včetně daní. Snídaně není v ceně. Všeobecné: 24 hodinová recepce. Žádný zákaz vycházení. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

13:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

t_CREDITCARDSNOTACCEPTED

Včetně daní

Zařízení

Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Šatní skříňky
Společenská místnost
Snídaně není zahrnuta
Klimatizace
Adaptéry
Teplé sprchy

Recenze

Bydlel v May 2024
10
X
xarapragasti217053
Female, 18-24, Greece
very nice hostel, you should visit and meet Chance the cat❤️❤️
Bydlel v May 2024
10
S
samirostom5395
Male, 25-30, Canada
Great little hidden hostel. I loved it! The staff also were so nice and helpful! Would definitely recommend for anybody passing by Marrakech.
Bydlel v Apr 2024
10
A
a0OoePJCUOGgmZHO
Male, 25-30, Morocco
I enjoyed my stay in the hostel, I’ve been there for a weekend and the hostel checked every part of my bucket list. I had a bed in a dorm, beds were clean, two showers, hot water, a kitchen if you wanna coock for yourself, rooftop is just a vibe, and the most important thig a cute dog and cat to make frie´nds with hh Very beautiful hosts, Houda and Fatima zahra were very welcoming and made me feel home. I would highly recommend it.

Umístění

No. 76, Mawqif Road, Old Medina, Marrákeš, Maroko
1.6km z vašeho města
map