Hostel

Park City Hostel

9.5Nádherný
(237)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 34 zařízení

O

Park City Hostel je vaší příležitostí zažít vše, co Park City nabízí. Ubytování v hostelu, aby byl váš pobyt cenově dostupný a pohodlný. Perfektní pro batůžkáře, ostřílené dobrodruhy, cestující sportovce, velké skupiny a prašanové psy. Díky velkým společným prostorům, skvělé kuchyni jsme tu, abychom vyhověli vašim požadavkům na ubytování. Získejte nové přátele a nové vzpomínky a prožijte zážitek z Park City! Pokud jste Park City neznali, dovolte mi, abych vás představil. Park City založili horníci a získali zpět lyžařští nadšenci. Park City se svým bohatstvím horských sportovních zařízení pomohl sousednímu Salt Lake hostit zimní olympijské hry v roce 2002. Dnes je toto malé město domovem milionářů, kteří odmítají dospět, a také nové generace lyžařských nadšenců. Na hoře nebo v některém z místních napajedel je těžko rozeznat. Ach! A zmínil jsem se, že na dva týdny v roce se filmoví nadšenci a hollywoodský seznam A objevují na filmové akci, kterou možná znáte jako Sundance Film Festival. A málem bych zapomněl, Park City se nyní pyšní největším lyžařským střediskem v zemi! Zkombinujte to s nejlepším sněhem na Zemi a našli jste místo, které bude každého lovce prašanu nekonečně bavit. Je to skutečně zimní říše divů se zdravou pomocí kultury a nouze o zábavu. Park City Hostel je jedinečný v nabídce možností ubytování v Park City. Nabízí různé pokoje, aby vyhovovaly potřebám každého a zajistily pohodlný a příjemný pobyt! (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky

Recenze

Bydlel v May 2024
10
R
risapitula
Female, 25-30, USA
My friend and I stayed at this hostel for 2 nights. We were driving across the country and exploring places. We got tired of camping so we decided to treat ourselves for a nice bed and shower. This place was clean, quiet but also fun. People are so nice and staff are very welcoming.
Bydlel v Mar 2024
10
A
Anonymous
Female, 31-40, USA
One of the best hostels I’ve stayed at. Very accommodating for skiers and other travelers. The hostel building fits well in the Park City neighborhood. Big common room with gas fireplace, pool table, and many games. Open kitchen with huge walk-in refrigerator. It’s a great place to make new friends. Well-appointed dorm beds with curtains and charging ports. Free towels. Multiple places to eat nearby. Convenient to Park City’s free bus system for access to slopes and downtown.
Bydlel v Feb 2024
10
A
Anonymous
Male, 31-40, Argentina
Great great place!

Umístění

1781 Sidewinder Dr., Salt Lake City, USA
34.8km z vašeho města
map