Paganakan Dii Tropical Retreat

9.1Nádherný
(270)
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 15 zařízení

O

Paganakan Dii znamená Rodina v domorodém jazyce Kadazan-Dusun a útočiště je koncipováno tak, aby přivítalo hosty v rodinné pohostinnosti. Je navržen v současné interpretaci tradičních domů na chůdách a snaží se stát vstupní branou k nezapomenutelnému objevování deštného pralesa Sabah; jeho flóry a fauny a místem setkávání lidí, kteří si váží ekologických pokladů naší planety. Naše pravé „tropické“ útočiště se skládá z odvětrávaných dlouhých domů postavených se stěnami vyrobenými z jemné síťoviny, které umožňují všestranný výhled a cirkulaci vzduchu. Dvoupodlažní chaty se skládají ze stěn, které se v celém rozsahu otevírají okolním stromům a jsou navrženy s venkovními koupelnami, aby plně využily svobodu přírody. Díky víceúrovňovému společnému pavilonu postavenému na zalesněném svahu a víceúčelové hale nabízející úžasný panoramatický výhled dosahující přes 10 km k dokončení útočiště se skutečně cítíte obklopeni hmatatelným smyslem pro přírodu. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

13:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
BBQ
Klimatizace
Telefony ke kartě

Recenze

Bydlel v Aug 2023
10
A
Anonymous
Female, 25-30, Austria
Great place to escape the city buzz.
Bydlel v Oct 2022
10
A
aarondesmond11226725
Male, 18-24, Ireland
Beautiful spot with lovely owners. We really enjoyed our stay at Paganakan Dii. The owners and Nana were very kind and welcoming. A free shuttle is provided three times a day to the parks at sepilok (just a 5 minute drive). There are great views over the jungle from the deck and eating area. Included breakfast was perfect. Lunch and dinner are not included but moderately priced. No complaints at all!
Bydlel v Sep 2023
9.4
A
Anonymous
Female, 18-24, Australia
Great hostel! Absolutely recommend. Some pros: Free wifi, free towels not mentioned on the website. Good free brekkie and gorgeous place. Staff go above and beyond to help you out. My only suggestion is to bring snacks/food as there is nothing walking distance unless you have a car! And the bicycle is currently broken :( 100% recommend

Umístění

Mile 14, Jalan Labuk, Sandakan, Malajsie
20.5km z vašeho města
map