Oldtown Hostel Otter

8.9Báječný
(2608)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 26 zařízení

O

Oldtown Hostel Otter se nachází v srdci Curychu s módním barem, kde potkáte místní i ostatní cestovatele. Legendární Hotel Otter se v roce 2016 změnil na hostel přímo ve starém městě Curychu. Hostel je nad trendy barem Wueste, hosté z hostelu dostanou slevu do 22:00. Pokud jste zvyklí bydlet na kolejích, oceníte centrální polohu s možností strávit skvělou noc v baru a setkat se s mnoha lidmi, místními i dalšími cestovateli. Všechny turistické památky jsou v docházkové vzdálenosti od hostelu. Curyšské jezero je vzdálené pouhých 200 metrů. Ačkoli muzeum umění a opera jsou jen pět minut chůze a legendární Cafe Odeon je hned za rohem. Hostel nabízí 45 lůžek na Oberdorfstrasse, která vede přes horní část starého města. Nabízí 10 nocleháren a 3 soukromé pokoje za mírné ceny. K dispozici je malá kuchyňka s mikrovlnnou troubou, lednicí a troubou pro přípravu malého jídla. Ve společných prostorách je 24 hodin zdarma k dispozici čaj a káva. Bezplatná vysokorychlostní wifi ve všech pokojích a i když bezplatná úschovna zavazadel před check-inem a po check-outu ve skříňce ve společenských místnostech ve 2. patře (zámky zajištěny). Poskytujeme povlečení a jeden ručník zdarma. Po úklidu je recepce otevřena od 8:30 do 10:00. Od 15:00 je recepce opět otevřena, než bychom mohli být na recepci také. Po 17:00 jsme na baru až do půlnoci (v neděli v létě zavřeno). V den příjezdu naúčtujeme splatný zůstatek na kreditní kartě, pokud nebude zaplacena, a ponecháme klíč ve schránce na klíče u vchodu do hostelu, když kancelář zavíráme kolem 19:00 - kód ke schránce je poslední 4 číslice vašeho potvrzovacího čísla. Dejte nám prosím vědět po rezervaci, pokud si nepřejete, aby byla karta stržena večer v den příjezdu. Klíče tedy necháváme v baru a můžete tam platit (může být obsazeno, v neděli je bar v létě zavřený, ale recepce je otevřena do 22 hodin) (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou
Společenská místnost

Recenze

Bydlel v Apr 2024
10
V
voraweev6467
Female, 25-30, USA
Great hostel! Close to the station, friendly staff, with lots of tourist information/resources at the reception area. The room was comfortable and clean, the building was a little old but we didn’t mind. We also really appreciate the free luggage storage.
Bydlel v Apr 2024
10
C
camryntera7265
Female, 18-24, USA
Great hostel, not to fancy but super clean and well organized. Breakfast included is a plus, great location and met a lot of cool and interesting people in the community room.
Bydlel v Apr 2024
10
P
poonamyadavabc36947
Female, 25-30, Poland
Located in the heart of the city, this hotel offers a prime spot for both business and leisure travelers. Its central location makes it easily accessible, allowing guests to explore the city's attractions with ease. One of the standout features of this hotel is its friendly and accommodating staff. From the moment of arrival, guests are greeted with warm smiles. Cleanliness 💯 Security 💯 Value for money 💯

Umístění

Oberdorfstrasse 7, Zurich, Švýcarsko
0.4km z vašeho města
map