Hostel

Nomads Sydney

8.5Báječný
(3008)
  • Úroveň udržitelnosti 1
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 40 zařízení

O

Nevratné rezervace nebo rezervace na poslední chvíli jsou nezrušitelné, nevyměnitelné a nevratné bez ohledu na důvod zrušení. Celková částka pobytu je stržena z vaší karty po přijetí rezervace. Standardní nebo flexibilní rezervace lze bezplatně zrušit nebo změnit do 15:00 v den před datem příjezdu. Celková částka pobytu bude stržena z vaší karty do 24 hodin od data příjezdu. Pokud ubytovací zařízení nebude schopno strhnout celou částku na vaši nominovanou kartu, může to mít za následek zrušení vaší rezervace bez konzultace. Platby kreditní kartou do hostelů v Austrálii a na Novém Zélandu podléhají transakčnímu poplatku. Aktuální poplatek činí 2,19 % z celkové transakce u Visa, 2,18 % u Mastercard a 3,95 % u American Express. Poplatky se mohou změnit a jsou potvrzeny v okamžiku účtování. Toto zařízení nepřijímá žádné rezervace na večírky se školáky, slepicemi nebo babami Toto zařízení považuje skupinu za skupinu složenou z 5 nebo více osob cestujících společně – bez ohledu na to, zda jsou rezervace prováděny hromadně nebo jednotlivě. Chcete-li minimalizovat dopady na ostatní hosty a zajistit, že dodržujete naše skupinové zásady, doporučujeme vám kontaktovat přímo hotel a provést skupinové rezervace. Pokud tak neučiníte, může to mít za následek dodatečné poplatky, požadavky na zaplacení dalších lůžek a nemusíme být schopni zaručit, že lůžka budou přidělena do stejného pokoje – pokud se domníváte, že vaše skupina může ovlivnit zážitek ostatních hostů, může to mít za následek zrušení vaší rezervace s plnými poplatky. Tato nemovitost je místem pro 18+. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 24:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Komentovaná prohlídka města zdarma
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou
Společenská místnost

Recenze

Bydlel v Jul 2024
10
D
danagowenlock11248
Female, 25-30, Australia
Great place to stay, not expensive which is amazing because it’s in a great & convenient location, it’s only a short walk to darling harbour! Staff are friendly and helpful, also love the easy access to scary canaries! 10/10 recommend!
Bydlel v Jul 2024
10
R
rebeccamaleney4948
Female, 25-30, England
Would 100% recommend staying in this hostel. The location is perfect, hostel is clean and tidy and the staff are all amazing and very helpful. Britt has been amazing and she has been so welcoming. She goes above and beyond for everyone. Nomads is by far the best hostel in Sydney :)
Bydlel v Jun 2024
10
G
grainneoshea19991135
Female, 25-30, Ireland
Had such a lovely stay here ! Robbie & Josh in reception were so helpful with everything ❤️ my room was stunning and the location of the hostel is ideal for a weekend in Sydney xx

Umístění

477 Kent Street, NSW 2000 Australia, Sydney, Australia
0.7km z vašeho města
map
speech

Hostelworld říká

Nomads Sydney je dobrou volbou pro ty, kteří létají do Sydney, protoze je to jen kousek od vlaku jedoucího na letistě az letistě. Je také centrálně umístěný velmi blízko Darling Harbour a Harbour Bridge. Mnoho hostů Hostelworld nám říká, ze by zde zůstali znovu, na základě vysoce chváleného přepázky s cestovními informacemi a velkých pokojů s pohodlnými postelemi a prostornými skříňkami pod postelí. Líbí se nám, ze tento hostel má kazdý den bezplatné akce, jako jsou výlety na pláz, jóga, běh a VIP noci v místních barech, podle nasich recenzentů.