Nomada Hostel

8.1Báječný
(9)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 16 zařízení

O

Nomada, jediné místo v Leticii, které má atmosféru klidu, umění, lásky a dobré hudby, pokud se chcete cítit jako doma, musíte přijet. Nabídka dobře vybavené kuchyně, různé, čerstvé a lahodné nápoje, vše, co vám nabízíme, si také můžete vychutnat na naší krásné zahradě. Malá amazonka uvnitř Leticie. Nachází se 15 minut chůze od letiště a 20 minut od centra Leticia. Je perfektní cítit se uvnitř, ale zároveň mimo město. Hostel má jedno z nejlepších zařízení, které v džungli najdete, velkou kuchyň, kde můžete experimentovat a vytvářet, co chcete, dobré osvětlení, obří a přátelskou zahradu, kde si můžete vychutnat naši WiFi v jakékoli části hostelu. Kvalitní hudba, lahodné nápoje, pokoje jsou prostorné, s dobrou ventilací, nemáme klimatizaci, ale má vlastní koupelnu na pokoj, prostor pro uložení všeho, co je potřeba. Styl hostelu je směsí barev, která probouzí atmosféru pohodlí, jednoduchosti a náklonnosti. Podmínky a podmínky hostelu Nomada: Storno podmínky: 1 dny před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 14:00 do 23:00 Odhlášení před 13:00 Platba při příjezdu v hotovosti, kreditní a debetní kartou Včetně daní Snídaně není v ceně Všeobecné: Recepce od 06:00 do 22:00 Žádný zákaz vycházení Domácí zvířata nejsou povolena Nezletilí nejsou akceptováni (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma WiFi
Kuchyň
Lednička
Přístup k internetu
Ručníky k pronájmu
Prohlídka/Přepážka
Údržba

Recenze

Bydlel v Jan 2024
10
A
Anonymous
Male, 25-30, Australia
it was a nice stay, small and nice, and the hosts are very friendly and cool people
Bydlel v Dec 2023
9.7
N
natashacanter2596
Female, 25-30, England
Such an amazing hostel, amazing friendly helpful staff, family like atmosphere with some of the best group of hostel people I’ve met on my travels. We did a potluck dinner party for new year and it was so much fun. Also beautiful garden with lots of lovely places to sit.
Bydlel v Dec 2023
6.9
M
mandymeijer19968583
Female, 25-30, Netherlands
It's a decent hostel. The garden is very nice and the breakfast too. The beds are terrible though: very thin mattresses on wood. The staff is very helpfull. Since this is a fairly new hostel I think they are still improving on a lot of things.

Umístění

Transversal 16 #2-34, Barrio Costa Rica, Leticia, Colombia
3.8km z vašeho města
map