Hostel

New Generation Hostel Milan Center

7.4Velmi dobré
(2734)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 32 zařízení

O

New Generation Hostel Milan Center se nachází uvnitř kláštera Sant Angelo. New Generation Hostel Milan Center se nachází v jedné z nejmódnějších oblastí Milána, 7 minut chůze od katedrály Duomo, v srdci módní čtvrti, a 5 minut od módní italské „movida“, kde kluby a hospody nabízejí aperitivy. a speciální akce. New Generation Hostel Milan Center nabízí moderní společné a soukromé pokoje s bezplatným Wi-Fi. Každá jednotka má vlastní koupelnu s fénem a je vybavena vlastními skříňkami s vnitřní zásuvkou. Všechna lůžka jsou vybavena ortopedickou matrací, potahem matrace, nočním stolkem a lampičkou. Hostel má 24hodinovou recepci ak vybavení patří malý 24hodinový minimarket, posezení, jídelní kout a 2 plně vybavené kuchyně. Přátelský personál je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pro turistické informace a doporučení restaurací New Generation Hostel Milan Center má výhodnou polohu vedle hlavních atrakcí města a v docházkové vzdálenosti od veřejné dopravy. Na výstaviště Rho Fiera Milano se metrem dostanete za 20 minut, zatímco Via Montenapoleone je jen pár kroků od hostelu. Centrum města je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: noční život, restaurace a nakupování luxusních značek. Navíc bezdůvodně neukládáme další služby za dodatečné náklady, u nás si můžete vybrat službu, kterou chcete, a prožít zážitek z hostelu přesně podle svého. To je důvod, proč jsme znovu objevili zážitek z ubytování zavedením kategorií, jako jsou: $MART BED®, $PEEDY BED® a $UPER BED® $MART BED – jednolůžko pro kutily – polštář + povlečení + přikrývka zajišťuje recepce Vyberte si $MART BED a užijte si zážitek z hostelu svým vlastním způsobem! $PEEDY BED – připravené jednolůžko + 1 ručník + mýdlo + tradiční italská snídaně (čerstvě naplněný croissant a cappuccino nebo výběr teplého nápoje) zvolte $PEEDY BED, pokud kliknete a jdete! $UPER BED – připravená manželská postel + 1 malý ručník + 1 velký ručník + sprchový gel + mýdlo + tradiční italská snídaně (čerstvě naplněný croissant a cappuccino nebo teplý nápoj dle výběru) Vyberte si $UPER BED pro luxusnější zážitek z hostelu! POKUD NENÍ JIŽ ZAHRNUTO V SAZBĚ - V hostelu je možné zakoupit tradiční italskou snídani: cappuccino - káva - čaj a čerstvě plněný croissant - Je možné zapůjčit další ručníky, mýdlo a šampon Lůžka jsou náhodně přidělována systémem. Pokud jste skupina přátel a chcete zůstat ve stejném pokoji, nejlepším řešením je rezervovat si soukromý pokoj. Pokud máte speciální potřeby, kontaktujte nás a pokusíme se pro vás najít nejvhodnější řešení. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma WiFi
Šatní skříňky
Společenská místnost
Výtah
Snídaně není zahrnuta
Teplé sprchy
Kuchyň

Recenze

Bydlel v Jun 2024
9.1
A
acQ1RiRemVFgHD9W
Male, 18-24, Algeria
Loved it!!!
Bydlel v Jun 2024
9.1
A
Anonymous
Male, 41+, USA
Clean, small, aged building. Bunkbeds. No A/C (fan only). Great location. Walking distandistance to Galleria,Duomo, Scala, etc. Friendly, young staff.
Bydlel v Jul 2024
8.3
A
aJWbDnIy0vyvwzXf
Female, 18-24, USA
Good hostel but the beds were noticeably more uncomfortable than the other hostels I stayed at. As a side sleepy it really hurt my arms. Also you have to leave your room key with the desk every time you leave the hostel which is weird. And they charged $5 per bag to leave our bags there for a couple hours.

Umístění

via Renzo Bertoni, 3, Milán, Itálie
1.2km z vašeho města
map