Hostel

Moon Hostel

7.7Velmi dobré
(87)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 20 zařízení

O

Zveme vás do nově otevřeného hostelu Moon, který se nachází v srdci Gdaňsku (200 m od ulice Long). Od počátku má naše síť mezi našimi zákazníky vynikající pověst díky vysokému standardu, skvělé poloze a vynikajícím službám. Našim hostům nabízíme pohodlné 1-6 lůžkové pokoje s LCD televizory. Máme také pokoje s vlastní koupelnou. Nejlepší umístění hostelu v krásném městě Gdaňsk! Nachází se ve starém městě Gdaňsku, pár kroků od přístavu a muzeí, jako je Národní muzeum v Gdaňsku Archeologické muzeum v Gdaňsku, Gdaňské historické muzeum, Artusův dvůr a historický jeřáb. Pro blaho našich zákazníků máme mimo jiné obývací pokoj s televizí se satelitním příjmem, DVD, stolním fotbalem a PlayStation, hernu s kulečníkem, dětský koutek a také bezplatné bezdrátové připojení k internetu. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 24:00

Datum odjezdu

do 00:00

t_ Politiky

Možnost platit kreditní kartou

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Snídaně není zahrnuta
Lednička
Světlo na čtení
Fény k pronájmu
Parkování

Recenze

Bydlel v Oct 2022
8.6
A
Anonymous
Male, 25-30, Scotland
Great location, we booked a double room for 2 people and were given 2 bunks. Not ideal but with how little time we spent in the hostel it wasn't much of an issue. Rooms are fine and good facilities.
Bydlel v Apr 2023
8.0
D
dalmoussawi1328
Male, 18-24, Canada
The hostel is in a very nice area, literally a few minutes from most attractions in Gdańsk. However, some guests returned at around 4 in the morning and were very loud for a few hours.
Bydlel v Mar 2024
7.7
C
caitmcgraw20023837
Female, 18-24, England
My private single room was basic but had everything that I needed, for a good price. The bathrooms also provided privacy and had no faults! The location was perfect for exploring the town and river parts of Gdańsk. I mainly felt safe there as a solo traveller but there were some noise issues at night. Also quite difficult to check in and find my room with no member of staff there when I arrived.

Umístění

Dlugie Ogrody 6A, Gdansk, Gdansk, Polsko
0.5km z vašeho města
map