Monteverde Family House

10Nádherný
(17)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 29 zařízení

O

Monteverde Family House vám umožní přístup k tomu nejlepšímu z Monteverde a Santa Eleny, to vše ve stylu a pohodlí. Místní obyvatelé budou vašimi hostiteli a my chceme, abyste se stali součástí naší rodiny a abyste se v Kostarice cítili jako doma. Ponořte se s našimi zážitky do klenotu v koruně Oblačného lesa. Jsme místní, rodinná a provozovaná firma, která chce pracovat a vynikat, úzce spjatá a zapálená pro to, co děláme, s více než 25 lety zkušeností. Freddy je otec a Lidieth je matka se 4 dětmi, Lady, Andrsem, Justinem a Darlou. Všichni spolupracují, abychom vám nabídli celoživotní zážitky v naší krásné zemi a také bezpečný, pohodlný a flexibilní způsob, jak cestovat kamkoli v Kostarice a přitom zůstat v rámci vašeho rozpočtu. Občas máte štěstí, že najdete firmu, která je rodinná a zároveň vedená. Rodinný dům Monteverde je náš splněný sen, sen, o který se s vámi chceme podělit. Vkládáme do toho své srdce a duši, protože na nás záleží. Záleží nám na vás. Zaměřujeme se na nabízení personalizovaných, exkluzivních a nezapomenutelných prázdninových zážitků, které překonávají konvenční způsob, jakým jsou destinace prozkoumávány a užívány, zahrnující trochu zábavy, povzbuzení, neuvěřitelné řidiče a průvodce, skvělé jídlo, místní kulturu, dechberoucí scenérie, vynikající služby zákazníkům a lidské teplo. Jako rodina jsme vždy ochotni jít o ten krok navíc a chceme vás pozvat, abyste cestovali s námi, odstranili potíže a stres spojený s navigací sami, a přitom byli flexibilní s vaším cestovním plánem a potřebami a zároveň Časem budete podporovat nejen naši rodinu, ale všechny místní obyvatele zapojené do této zkušenosti, budete žít. Známe všechna nejlepší místa, výlety, aktivity a nejmalebnější trasy k dosažení vašeho cíle. Naši spolehliví, dochvilní a vstřícní bilingvní profesionálové vám rádi pomohou bezpečně se pohybovat po celé zemi a zajistí, že během návštěvy získáte ty nejexkluzivnější, nejvýraznější a personalizované služby. Nabízíme nemovitost s centrální polohou, v blízkosti obchodů, rezervací, restaurací a atrakcí. Máme vhodné pokoje pro každý rozpočet a typ cestovatele. Samostatní cestovatelé, páry, rodiny, skupiny přátel a samozřejmě baťůžkáři. Důvěra se získává. Bylo by nám ctí a privilegiem, kdybyste nám dali příležitost vydělat si tu svou. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 20:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup

Recenze

Bydlel v Apr 2023
10
A
a3mXDIx92SMY9Zsq
Male, 31-40, USA
An amazing tight knit family runs this hostel who were all incredibly kind and accommodating to me during my stay. The hostel itself is modern and clean. It's also in a great location near a grocery store, restaurants, and a gym. This is an undiscovered gem. The Monteverde Cloud Forest Family House is my favorite hostile stay of all.
Bydlel v Feb 2023
10
D
Dopp_Cathy7144
Female, 41+, USA
The staff was a huge help with our last minute schedule, tour and transportation changes. I hope to return soon.
Bydlel v May 2022
10
G
gregoryjshanahan7458
Male, 25-30, USA
I had a great stay here. This hostel is super nice -- great kitchen; nice, clean bathrooms; great seating in the common room; comfortable, thick mattresses; great pillows and blankets; super nice and friendly staff. Somehow I was one of the only guests there. This was the nicest hostel I've stayed in while in Costa Rica. A gem -- especially for the cost.

Umístění

150 meters south west from downtown Santa Elena, Monteverde, Kostarika
2km z vašeho města
map