Hostel

Medina Oasis Hostel

8.8Báječný
(34)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 37 zařízení

O

Vítejte v Happy Marrakchy Hostel – vaše skvělé místo v Marrakech! Náš hostel není jen tak ledajaké; je to předělaný marocký dům překypující tradicí, přímo v srdci starého Marrakechu. Představte si, že jste jen 15 minut chůze od rušného náměstí a pouhých 20 minut od letiště. Toto místo bývalo rodinným domem v Maroku, ale nyní je to moderní hostel s úžasnými pokoji – od chladných kolejí po soukromé podložky. Odpočiňte si na naší terase a nasajte výhled na starou Medinu, pulzující město Marrakech a dokonce i na ohromující pohoří Atlas. Naše patrové postele nejsou jen postele; jsou to pohodlné útočiště se světly a nabíječkami, které vám poskytují vlastní útulný prostor. Happy Marrakchy Hostel je vaší domovskou základnou v Marrakech, v blízkosti hotspotů, jako je Le Jardin Secret a Djemaa El Fna. Jsme obklopeni skvělými místy jako Majorelle Gardens a Yves Saint Laurent Museum. Potřebujete stihnout let? Žádný strach, letiště Marrakech-Menara je vzdálené pouhých 8 km. Připravte se na pořádnou zábavu v našem hostelu – pořádáme večírky s kuskusem a Tagine, aby si všichni užili a společně si zavzpomínali na cestování. Navíc máme 24hodinovou recepci, kyvadlovou dopravu, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi, abyste byli ve spojení. Naplánujte si s námi svá dobrodružství! Nabízíme fantastické jednodenní výlety a exkurze za kapesní ceny. A hej, pokud se plány změní, nevadí – dejte nám vědět 48 hodin před příjezdem. Zašlete nám prosím svůj CVV / CVC kód s referencí rezervace, abychom zaručili rezervaci; Pokud se nepodařilo odeslat váš CVV kód do 48 hodin po rezervaci online, vaše rezervace bude přímo zrušena. Použijeme pouze v případě, že se neukážeme. Zde jsou deety: Příjezd: od 12:00 do 23:00 Check-out: 07:00 až 11:00 Plaťte hotově nebo Revolutem, až přijedete Daně nejsou zahrnuty – je to příplatek 2,5 EUR na osobu a noc Není třeba se stresovat zákazem vycházení – žádný neexistuje! Jsme přátelští k dětem, nekuřáci a jsme připraveni udělat váš pobyt úžasným. Jen upozornění – můžeme provést předběžnou autorizaci vaší kreditní karty a maximální délka pobytu je 30 dní. Uvidíme se v Happy Marrakchy Hostel – kde jsou vibrace stejně skvělé jako výhledy! (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

13:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Parkování pro jízdní kola
Snídaně není zahrnuta
Klimatizace

Recenze

Bydlel v Dec 2023
10
S
solvejgstutz6319
Female, 25-30, Germany
We genuinely had an amazing stay at Happy Marrakchy! Abdul and Hamza, as well as the other staff, are so welcoming and engaging, it's been wonderful to chat to them. It's clean and in a quite area of the medina but really close to the centre. I can only recommend staying there.
Bydlel v Dec 2023
10
A
a5etaqdZYhGoxxzO
Female, 25-30, Morocco
Clean and comfy
Bydlel v Dec 2023
10
V
vildelekve8320
Female, 25-30, Norway
Really recommend this hostel when staying in Marrakesh. The decor is stunning, good space and beds!! The people working at the hostel is lovely, kind and really helpful. Especially Abdul, which were working all the time we were there. A perfect stay🌟 The location is close to the center.

Umístění

Derb Jadid Esptienne Num 76 Maison Num 76, Marrákeš, Maroko
1.8km z vašeho města
map