Hostel

Marcopolo Inn

5.1
(885)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 28 zařízení

O

Marcopolo Inn je místem k pobytu ve městě Bariloche, bráně do argentinské Patagonie. Jsme hrdí na to, že máme pěkné, útulné, dobře vybavené a velmi čisté místo k pobytu. Máme jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a kolejní pokoje. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Nemovitost má ústřední topení a teplou vodu máme 24 hodin denně. Máme také barové služby, restauraci, hernu a prádelnu, pěkné pokoje s pohodlnými postelemi a soukromými skříňkami. V hostelu je bar, hudba, nápoje, pivo a typická argentinská vína, kulečníkový stůl, kinosál a spousta zábavy!!! Snídaně v ceně!!, budete si moci vychutnat lahodnou domácí regionální snídani: kávu, čaj, džus, džem, máslo, dulce de leche nebo kávu, čaj, džus a cereálie. A všichni si můžete užít výlety, rafting, trekking, čtyři traxy, horolezectví, cyklistiku a výlety na koni. Vřele je doporučujeme těm, kteří mají ducha dobrodružství. Všichni zaměstnanci Marcopolo Inn jsou jako zrcadlo našich hostů, my všichni jsme světoběžníci, kteří nyní chtějí toto místo zlepšovat každý den! Nezapomeňte zkontrolovat náš týdenní plánovač: Máme spoustu doporučení Včetně skvělých výletů, které s vámi zůstanou navždy!, Náš personál vám může poskytnout informace o všech místech v Bariloche a okolí a o nejlepších možnostech, jako je rafting, jízda na kajaku , jízda na koni, četné různé treky po horách s panoramatickým výhledem. Přijďte si užít čerstvý vzduch!!! Toto je vaše místo k pobytu, bude to váš domov, setkávejte se s lidmi z celého světa, vychutnejte si s námi pivo v baru, užijte si nové přátele, s nimiž můžete sdílet zážitek z Bariloche, v Hostel Marcopolo Inn Bariloche Slevu pro členy HI neuplatňujeme, pokud jste provedli rezervaci přes hostelworld!!. Hosté mladší 18 let nemohou být za všech okolností ubytováni. Vezměte prosím na vědomí, že 21% DPH není zahrnuto (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 12:00

t_ Politiky

Věkové omezení

t_CREDITCARDSNOTACCEPTED

Žádná večerka

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Společenská místnost
Výtah

Recenze

Bydlel v Jan 2023
9.7
A
Anonymous
Couple, 31-40, England
Decent hostel. 24/7 check in available, secure bag drop available after check out. Rooms were fine (we opted for private) but basic though great shower. Breakfast included but limited - would have been nice to have non-dairy milk available
Bydlel v Jan 2023
9.4
A
Anonymous
Couple, 25-30, Italy
The hostel is in a very good position in the city, right next to the center, and it is big and well organised. It has a spacious living space, although the kitchen is a but small for so many people to cook. The rooms are well done, all beds have a socket for charging and light.
Bydlel v Feb 2023
8.9
A
aJUEn3ezonO0WaYD
Male, 18-24, USA
Great location for getting to the busses that take you to the Llao Llao area and it’s a quick walk into the super busy and fun part of bariloche (also good proximity to 2 Western Unions). Helpful receptionists that can tell you all about bariloche and have a bunch of activities layed out in the lobby that can easily fill a full week of activities.

Umístění

Salta 422, Bariloche, Argentina
0.6km z vašeho města
map