Hostel

MOM Darwin

6.8Dobré
(137)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 37 zařízení

O

Moderní poskytovatel společného bydlení a soukromého ubytování v srdci Darwin CBD. Naším cílem je poskytnout hostům to nejlepší místo k pobytu v Darwinu. Máme rozlehlou sluneční terasu se dvěma masivními bazény, barem na palubě u bazénu a spoustou míst k odpočinku nebo párty, pokud se rozhodnete. Nabízíme řadu sdíleného a soukromého ubytování s vlastní koupelnou i bez ní, vše klimatizované s ventilátory. Víme také, jak důležitý je přístup k napájení pro nabíjení vašich zařízení, takže jsme se ujistili, že každý host má v každé místnosti vlastní USB a PowerPoint. Digitální nomádi budou mít také přístup do našeho nově vytvořeného co-workingového prostoru, aby mohli pracovat na cestách. MOM Darwin - Podmínky Příjezd:14:00 - 00:00 Odhlášení: 00:00 - 10:00 Zásady zrušení 48 hodin u standardních rezervací, nevratné jsou nevratné, pokud neprokážete platný důvod, např. uzamčení COVID atd. Pouze 18+ (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky
Bazén
Přístup klíčovou kartou

Recenze

Bydlel v Jan 2024
9.1
A
ai5LJKtCzy0WKJOk
Female, 18-24, England
We went out of season however the place was very affordable and worth the money. The pool and outdoor area is very nice and there is a bar too. The rooms are dark and we’re damp but again this could be due to the wet season. Kitchen was good to cook in. Bathrooms were very clean. Don’t be put off by the wet season as we had great sunny weather everyday and amazing sunsets.
Bydlel v May 2024
8.0
A
aqHNiyvfcKhYUCEj
Male, 25-30, USA
Alright hostel for a night
Bydlel v Apr 2024
7.4
A
aLeRZm4RYnQdhZxt
Female, 25-30, Scotland
if you want a party it's the place to be. however was really not impressed with the older long termers smoking beside the washing lines, they were so rude

Umístění

7/52 Mitchell St, Darwin, Australia
0.3km z vašeho města
map