Hostel

Lovett's Hostel

  • Hostel
  • Dingle, Irsko
  • Zobrazit mapu
  • 0.42km z vašeho města
9.1Nádherný
(800)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 16 zařízení

O

Lovett's Hostel je malý rodinný hostel poskytující čisté, přátelské levné ubytování v srdci města Dingle, Nachází se pouhé 3 minuty chůze od autobusové zastávky a pouhých 50 m od vodního okraje malebného přístavu Dingle a je ideální základnou pro mnoho atrakcí, které město a okolí nabízí. Jsme jen 5 minut chůze od všech restaurací a tradičních hospod, kterými je město známé. Hostel je plně centrálně vytápěn a je zde 24hodinový přístup k teplým sprchám a zařízením na vaření. Poskytujeme také bezpečnou úschovnu a půjčovnu kol a soukromé parkoviště mimo ulici. Těšíme se na Vaši návštěvu. Poznámka: Příjezd: od 14:00 do 21:30 Odhlášení: 10:30 Přijímáme hotovost jako platbu při příjezdu. V sobotu večer a v neděli o státních svátcích je zákaz vycházení ve 12 hodin. Neakceptujeme rozlučky se svobodou nebo skupiny tohoto druhu. V ložnicích není povolena konzumace alkoholu. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 21:00

t_ Politiky

t_CREDITCARDSNOTACCEPTED

Večerka

Nekuřácký

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
Snídaně není zahrnuta

Recenze

Bydlel v Feb 2024
10
A
Anonymous
Female, 41+, New Zealand
I disagree with other reviews. ‘The lady’, as reviewers refer to her, has a name: Helen. Helen was friendly and informative. If reviewers can’t distinguish between superficial patter and down to earth communication, the problem is theirs. There is a sink in every room. This is very convenient for cleaning teeth, a quick hand wash etc Every night Helen lit a fire in the living room - I was there in winter and it was very cosy.
Bydlel v Feb 2024
10
H
hannahsolari2813
Female, 18-24, Australia
I had a great time during my stay at the Lovett’s Hostel! Great location in the cutest town ever, Dingle - and lovely and welcoming staff! Highly recommend staying here when you visit dingle
Bydlel v Aug 2023
9.7
A
ashleylvandermerwe15581
Female, 18-24, South Africa
Loved staying here! The owners were super helpful and accommodating! Great location! Would stay here again!

Umístění

Cooleen, Dingle, Dingle, Irsko
0.4km z vašeho města
map