Los Patios Hostel

9.3Nádherný
(3353)
  • trophy
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 45 zařízení

O

Los Patios, nejlepší velký hostel na světě 2020, je autentickým zážitkem provozovaným Kolumbijci, kde zažijete to nejlepší z naší kultury a lidí. S nastavením navrženým tak, aby vyhovovalo všem vašim potřebám a přáním, bude těžké necítit se na místě. Ve dvou budovách poskytujeme atmosféru, kde můžete svobodně tvořit, relaxovat, hrát si, učit se, cvičit, sdílet, snít a inspirovat. S moderními soukromými a kolejními pokoji, otevřenými prostory, zasedacími místnostmi a elegantními salonky bude vždy odpovídat vaší náladě a životnímu stylu. Více odpočinkových postýlek, střešní bazén, coworkingové místnosti, posilovna, špičkové kuchyně, kavárna, dva střešní bary s úžasnými výhledy, organická zahrada, sluneční terasa, španělská škola, Salsa Academy, Tours Office nabízející výlety mimo vyšlapané cesty , pingpongový stůl, kulečníkový stůl, minifotbalový stůl, PS4 a spousta bezplatných aktivit: multikulturní centrum, kde můžete zlepšit své zážitky v naší zemi. Nachází se v El Poblado, v tradiční čtvrti Manila, s dlouhou kulturní a gastronomickou tradicí, budete mít příležitost zatoužit po jakémkoli druhu jídla, kdykoli a splynout s našimi umělci a jejich projevy. Maloobchod a supermarket Exito, stanice metra El Poblado a technologické centrum Monterrey jsou všechny dva bloky odtud, takže vám nezabere příliš mnoho času, abyste získali, co potřebujete, a mohli se efektivně pohybovat. Pokud pro vás může být práce pro ostatní v nouzi hluboce inspirativní, náš tým pro sociální uvědomění, odborníci v terapeutických oborech a umění, s rozsáhlými zkušenostmi s intervencí zranitelných komunit, spolupracovali s několika nadacemi v oblasti trvalého vzdělávání, školení dovedností, a efektivní využití volného času, projekty. Zaměřujeme se na poskytování smysluplných okamžiků, kde mohou naši zaměstnanci a hosté poskytnout hodnotnou komunitní službu v kontextu osobního růstu a sociální intimity. Zavázali jsme se k aktuálním problémům světového zdraví a snažíme se nabízet co nejbezpečnější prostředí dodržováním doporučení Světové zdravotnické organizace, národní vlády a doplňkových, přísných interních protokolů a procesů. Check in od 15:00 hodin. Odhlášení před 11:00. Dodržování doporučení Bio Security. Není vhodný pro děti Storno podmínky: 48 hodin před příjezdem. Zrušení rezervace na poslední chvíli nebo nedostavení se bez jakéhokoli upozornění podle našich zásad bude mít za následek poplatek ve výši 100 % první noci. Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami, debetními kartami. (Toto zařízení může před příjezdem provést předběžnou autorizaci vaší karty). Platby kartou jsou zpoplatněny 5% poplatkem v důsledku bankovní provize. * Včetně daní. Kolumbijští občané musí zaplatit 19% daň IVA* * Cizinci s ¨ Cedula de Extranjeria (ID cizince) musí zaplatit 19 % IVA. Všeobecné: Žádný zákaz vycházení. 24/7 recepce. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Věkové omezení

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou
Společenská místnost

Recenze

Bydlel v Apr 2024
10
S
stephano_alvarez1539
Male, 25-30, USA
I’d recommend if you’re a solo traveler that enjoys partying, otherwise, it might be a lil too much, there is a lot of echoes in the buildings, you can hear a lot of residents talk throughout the night and hear a gem slamming doors. Otherwise it was a good experience
Bydlel v Apr 2024
10
L
lendhadri2782
Male, 25-30, Netherlands
Very good location and friendly staff. They were very accommodating with our requests and took the time to thoroughly explain. The pool area is really nice, to grab a drink and chill. Atmosphere is overall very nice and people seem friendly.
Bydlel v Apr 2024
10
S
sebasmorera9991115
Male, 25-30, Canada
We had an amazing time in los patio, clean and a good vibe. But the best part was the cooking class with José and Christian! We learn a lot and after they offer us to cook together. We cook a pailla together the next day that was amazing ! Thx you Christian and Jose !!

Umístění

Carrera 43 e # 11 - 40 Barrio Manila, Medellin, Colombia
4.8km z vašeho města
map