Hostel

Loft Apartments

8.4Báječný
(39)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 26 zařízení

O

Loft Apartments je nový a moderní koncept ubytování v Lloret de Mar, v srdci města. Máme rozsáhlé zkušenosti v sektoru pohostinství a také rozsáhlé znalosti o městě, prvcích, které využíváme k tomu, abychom našim hostům a cestovatelům přinesli skvělý pobyt v našich zařízeních. Nacházíme se v jedné z nejlepších lokalit ve městě, v blízkosti některých z nejznámějších atrakcí a památek města, jako je pláž, Can Font, Museu del Mar a Muzeum koček, mezi další zajímavá místa a atrakce, které můžete fin v naší oblasti. Ubytování má 20 moderně zařízených pokojů. Samostatné pokoje s vlastním sociálním zařízením, rodinné a vícelůžkové pokoje. Naše pokoje jsou vybaveny postelemi na míru, individuálními lampičkami na čtení, zásuvkami a skříňkami na zavazadla. Kromě toho máme několik společných prostor, kde se hosté a cestovatelé mohou setkávat a vyměňovat si minulé zkušenosti a plány do budoucna. Podmínky a podmínky pro loftové apartmány: Storno podmínky: 72 hodin před příjezdem. Check in od 15:00. Odhlášení od 9:00 do 12:00. Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami, debetními kartami. Toto zařízení může provést předběžnou autorizaci vaší kreditní karty. V ceně není zahrnuta pobytová taxa - 0,49 EUR na osobu a den. Snídaně není v ceně - 5,00 EUR na osobu a den. Všeobecné: Recepční služba je otevřena 24 hodin denně Žádný zákaz vycházení. Maximální doba pobytu je 30 dní. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

t_ Politiky

Věkové omezení

Žádná večerka

Nekuřácký

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Přístup klíčovou kartou
Společenská místnost
Snídaně není zahrnuta
Teplé sprchy
Kuchyň

Recenze

Bydlel v May 2024
9.7
A
Anonymous
Female, 25-30, Germany
Great place to stay clean and with a kitchen that is well enough stocked to cook a meal (but definitely there are things missing), relatively quiet area and the rooms are comfortable to stay in for a few days. Bathrooms are great and clean although a floor mat would have been nice so the floor doesn't get all wet. It was very odd that I had to put sheets on the bed myself and take them off as well. Windows opened so airing out the rooms was possible.
Bydlel v Sep 2023
8.3
G
gabikrontal089952
Female, 25-30, Israel
There was a bad smell in the corridor and the kitchen. The t needs a different clean curtain and be cleanmore often . The sheets were clean and smelled good . I felt comfortable sleeping there, but the room needed a curtain for the morning Staff were very nice and helpful whenever we needed

Umístění

Carrer de la Sénia del Rabic, 1, Lloret de Mar, Lloret de Mar, Španělsko
0.2km z vašeho města
map