Locarno Youth Hostel

9.4Nádherný
(167)
  • Úroveň udržitelnosti 1
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 32 zařízení

O

Staré město Locarno začíná hned za naším hostelem v Palagiovani (Palác mládeže). Jeho centrem je náměstí Piazza Grande, kde akce jako Moon&Stars a Filmový festival vykouzlí v létě na pozadí starobylých fasád kouzelnou večerní atmosféru. Během dne láká návštěvníky jezero Maggiore a tyrkysové vody v romantických říčních údolích ve vnitrozemí. Pokud chcete vidět všechny památky shora, zamiřte k poutnímu kostelu Madonna del Sasso v Orselina a poté začněte výstup na vrchol Cardada, místní hory v Locarnu. Zde se můžete kochat pohledem na nejvyšší i nejnižší místa Švýcarska najednou – stejně jako na dravce v místní sokolovně. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou

Recenze

Bydlel v Apr 2024
10
A
aLMNTB0G71Em21Yl
Female, 25-30, Greece
going back 💯%. Lovely people. they give voucher for transportation around Ticino,activities and museum. is worth every penny.!!!
Bydlel v Sep 2022
9.7
G
gipsi20019876
Female, 41+, New Zealand
We enjoyed being greeted by Andrea, Mr Personality. He is very knowledgeable and helpful. Thank you. Just like to mention that on the last day there was a group of young men, probably drunk, that were making a huge racket outside. A bit hard to sleep.
Bydlel v Jun 2022
9.4
A
Anonymous
Male, 41+, USA
Pretty great. Clean rooms with comfy beds and great water pressure; decent internet speeds, breakfast included, nice neighborhood right across the street from Lidl, the bus stops, and many restaurants. Fun atmosphere. The staff was excellent-super friendly and very helpful. Only complaint was there’s no fan in the rooms, and it was HOT. (Also, take the train or the 7 bus from the station. The 1 bus drops you off a ten minute uphill walk to the hostel). I’d totally stay here again.

Umístění

Via B. Varenna 18, Palagiovani, Locarno, Švýcarsko
0.9km z vašeho města
map