Hostel

Lobo Hostel Bar

8.0Báječný
(306)
  • Úroveň udržitelnosti 1
  • Zobrazit všech 32 zařízení

O

Hostel se nachází jen pár metrů od pláže Skull, jedné ze dvou nejvýznamnějších pláží v oblasti, a přitom sto metrů od centra. Bar-restaurace se nachází na hlavní třídě, dvacet metrů od hlavního trhu a sto metrů od centrálního náměstí. Nabízíme dům se společným pokojem, s koupelnou a vnitřní kuchyní. Pokud dáváte přednost soukromí, dejte si v restauraci dvoulůžkový nebo jednolůžkový pokoj. Má dvě sprchy, teplou vodu a externí, když se vrátíte z pláže. Dům nabízí hostům lehátka a slunečníky. Postele mají nové matrace, ložní prádlo a ručníky. V restauraci se podávají obědy a večeře a velký koktejlový bar, to vše se slevou pro hosty. Autor potravin, známý pro své výživné a inovativní přísady a kombinace. Vegetariánské jídlo, čerstvé ryby, bio maso. Bar otevírá dveře pro živé hudebníky z různých prostředí a žánrů, stejně jako pro filmové projekce a umělecké akce, jak tomu je u všech nominovaných 31. ledna – Polonio za mír. POZOR: V Cabo Polonio není žádný bankomat, ani na autobusovém terminálu. Zásady a podmínky Lobo Hostel Bar: Check in od 14:00 do 23:00 . Odhlášení před 12:00 . Storno podmínky: 24 hodin před příjezdem. Platba při příjezdu v hotovosti. Včetně daní. Snídaně není v ceně. Všeobecné: Žádný zákaz vycházení. Přátelský mazlíček. Vhodné pro děti. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

10:00 - 14:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Bezplatná doprava z letiště
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Snídaně není zahrnuta
Zasedací místnost
Adaptéry

Recenze

Bydlel v Oct 2023
9.4
A
amandinedominique039240
Female, 18-24, Belgium
The best value for money in Cabo Polonio. It's very well located in the middle of the reserve and has a terrace with a beautiful view on the ocean. Of course it's not the cleanest because it's in Cabo Polonio, but the employees clean everyday. Pretty social too. The fridge doesn't work but the kitchen is functional!
Bydlel v Nov 2023
8.9
A
aqBr847l0LtfNo1f
Male, 25-30, Brazil
Great place. Recommendable
Bydlel v Nov 2022
8.9
A
Anonymous
Female, 18-24, England
This vibe of the hostel was great - lovely, friendly staff, nice people staying, good atmosphere in the evenings and great food/drinks served. The only downside is the TINY rooms which are famed for the number of mosquitoes. You probably won’t spend any time in the room except from sleeping but don’t forget your insect repellent!!

Umístění

Ruta 10 Km. 264.5, Cabo Polonio, Rocha, Cabo Polonio, Uruguay
1.2km z vašeho města
map