Hostel

Live In Leaf Koh Tao

7.7Velmi dobré
(34)
  • Úroveň udržitelnosti 1
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 20 zařízení

O

Live In Leaf Hostel je domovem daleko od domova, kde s vámi bude zacházeno jako s rodinou od chvíle, kdy dorazíte. Hostel provozují čtyři sestry a nachází se 5 minut chůze od pláže Sairee. V Live In Leaf se snažíme sdružovat lidi z celého světa pořádáním grilování, hraním kulečníku, sdílením piva s novými přáteli a nejlepší atmosférou ze všech hostelů na ostrově. Všechny naše pokoje mají zbrusu nové postele, sdílené koupelny, osobní uzamykatelné skříňky a zahrnují toasty zdarma a čaj s kávou. Můžete si také vybrat z pokojů s ventilátorem nebo klimatizací podle svého rozpočtu! V našem společném prostoru máme spoustu vnitřního i venkovního prostoru, kde si můžete popovídat s novými přáteli a večer si užít pár piv s hudbou. Na požádání nabízíme také kurzy thajského vaření pro naše hosty a můžeme vám pomoci zorganizovat potápění, šnorchlování, cestovní opatření a další! Během pobytu v Live In Leaf přijměte naše pozvání zažít náš rajský ostrov a stát se součástí naší rodiny. Podmínky a zásady vlastnictví: 1) Check in od 14:00 2) Odhlášení před 12:00 3) Pracovní doba recepce: od 10 do 17 hodin 4) Platba při příjezdu: Pouze v hotovosti. 5) Zrušení nebo změna musí být provedena 2 dny před příjezdem. 6) Snídaně není v ceně. 7) V pokoji se nekouří, ale mají prostor pro kuřáky. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

13:00 - 17:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Parkování zdarma
Zdarma WiFi
Šatní skříňky
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
Snídaně není zahrnuta
Klimatizace
Teplé sprchy

Recenze

Bydlel v Mar 2024
10
A
akbYF6rMGsffXm5f
Male, 18-24, Denmark
Good location for laid back vibes, nice staff. Clean rooms also.
Bydlel v Jan 2024
10
R
rikstah
Female, 18-24, Australia
great hostel, the owners are some of the nicest people ive ever come across. so helpful, i lost a few items and they helped me get them back. the location is a short work from the main strip which was good for me. overall, very happpy with the place .
Bydlel v May 2024
9.4
A
anjKpYJZPtwYGSlk
Male, 25-30, England
Really chilled out hostel, town is only a short walk away. Nice place to get away from the madness. Private rooms are basic but very good! I havent seen anyone in the common area but its super chill if that’s what you’re after. Staff are lovely.

Umístění

35/108 Moo 1 Sairee Beach, Koh Tao, Thajsko
0.7km z vašeho města
map