hotel

Lidia Hotel

  • hotel
  • Dahab, Egypt
  • Zobrazit mapu
  • 2km z vašeho města
9.3Nádherný
(9)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 43 zařízení

O

Lidia je nově otevřený plážový hotel v progresivní a hipsterské čtvrti Dahab na jižním Sinaji. Čtvrť – Al Mashraba – je podle různých individuálních i kolektivních recenzí jednou z oblíbených oblastí pro návštěvníky Dahabu díky svým chladným a moderním vibracím. V hotelu Lidia nabízíme jiný zážitek, vzrušující pro ty, kteří hledají pohodlí a domáckou náladu, v kombinaci s „know-how“, vřelostí, přátelskou a rodinnou atmosférou s módními vibracemi okolí. Během svého pobytu v našem hotelu si budete moci užít „Hotel Lifestyle“ s jeho jedinečnou osobností, která je výsledkem naší pohostinnosti, orientovaného týmu a našich cestovatelských duší, smíchaných s autenticitou místního beduínského života, kterou nabízí lokalita a snadný přístup pěšky k nejatraktivnějším místům, zařízením a trhům města. Lidia Hotel nabízí ubytování v soukromých jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových dobře zařízených pokojích. Všechny jsou vybaveny klimatizací, malou lednicí a šatnou. Lidia - Podmínky Recepce funguje 24 hodin denně. Storno podmínky: 48 hodin před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 13:00 do 23:00 . Odhlášení před 12:00 . Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami, debetními kartami. Toto ubytovací zařízení může před příjezdem provést předběžnou autorizaci vaší karty. Včetně daní. Včetně snídaně. Žádný zákaz vycházení. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

11:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 14:00

t_ Politiky

Možnost platit kreditní kartou

Včetně daní

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Bezbariérový přístup
Bazén
Parkování pro jízdní kola

Recenze

Bydlel v Aug 2023
10
F
farahzeidan8418
Female, 25-30, Netherlands
I had a great time at Lidia Hotel, the staff is very nice and helpful. The rooms are great and clean. You can ask them for anything and they will make it happen with a smile. I will definitely visit them again!
Bydlel v Sep 2022
10
M
mariamishak183050
Female, 25-30, Canada
My stay at Lidia Hotel was amazing! The whole staff are so friendly and welcoming both in the hotel and the restaurant / cafe. Special thanks to Alaa and Ahmed for making my stay in Dahab amazing.
Bydlel v Jun 2023
5.1
A
a9pQrbacAeT18xTo
Male, 25-30, Egypt
The worst hotel experience ever in dahab. 1- The check-in and out timimings are not as announced in the app with one hour later and one earlier respectively. 2- take care when you pay them for the accomodation (specially egyptians), as they should have charge me in Egyptian pounds that corresponds to the amount annouced by the application. So instead of using the official rate they used the black market rate which is illegal. 3- the woke me up at 2 in the morning to pay them. 4- water cuts off

Umístění

Mashraba Street, Dahab, Egypt
2km z vašeho města
map