Hostel

Langholmens Vandrarhem STF/HI

9.1Nádherný
(1147)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 48 zařízení

O

Nabízíme jedinečné ubytování ve staré věznici - pobyt ve starých celách! Langholmen je známý ostrov v centru Stockholmu, nedaleko Sodermalmu, který je známý svými bary, restauracemi, divadly, galeriemi a živou atmosférou. Jsme blízko pláže, zeleně a veřejné dopravy. Ubytování je v dobře vybavených buňkách se dvěma až čtyřmi palandami, s vlastní koupelnou nebo bez. Všechny pokoje mají palandy, dokonce i dvoulůžkové pokoje. Většina buněk má vlastní sprchu a WC. Každé ráno podáváme naši lahodnou snídani. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a internetová kavárna, pokud nemáte vlastní počítač. Naše recepce, která obsahuje butik a kavárnu, je otevřena 24 hodin denně. Máme také hospodu, restauraci, prádelnu a půjčovnu kol. Ložní prádlo, ručník, snídaně a úklid nejsou zahrnuty v ceně, ale lze je zapůjčit/zakoupit na recepci. Snídaně je 98 SEK, ložní prádlo 80 SEK a úklid při odjezdu je 35 SEK. Náš velký hostel se nachází v centru Stockholmu na zeleném a klidném ostrově v blízkosti veřejné dopravy. Langholmen je nejatraktivnější hostel ve Stockholmu. Nabízí ubytování v původních, ale nyní čerstvě zrekonstruovaných vězeňských celách v bývalé Korunní věznici. Byl postaven ve 40. letech 19. století a sloužil jako vězení až do roku 1975, kdy ostrov opustil poslední trestanec. Poznámka: Všechny naše pokoje mají palandy. Langholmen je členem Hostelling International (HI). Čas příjezdu: 15:00. Čas odjezdu: 10:00. Recepce otevřena 24h. Při příjezdu přijímáme platby v hotovosti, kreditními kartami a debetními kartami. Daně jsou zahrnuty. snídaně není v ceně. Věkové omezení skupinových rezervací: +18. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

t_ Politiky

Věkové omezení

Přátelský k dítěti

Možnost platit kreditní kartou

Žádná večerka

Nekuřácký

Včetně daní

Zařízení

Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou
Společenská místnost

Recenze

Bydlel v Apr 2023
10
A
Anonymous
Male, 31-40, India
Highly recommend
Bydlel v Sep 2022
10
A
aT5oYfcciMho9WoI
Male, 41+, England
Really nice setting on a small island within the city area . The rooms are converted prison cells but very well done and clean and tidy with ensuite bathrooms. Very friendly staff and quality buffet breakfast. Top tip , rent a bicycle from reception as its only 15 minutes to central stockholm on dedicated cycle path.
Bydlel v Jun 2022
10
D
DRAGONSLAYERIRL
Couple, 25-30, Denmark
Best hostel I ever did see

Umístění

Langholmsmuren 20, Box 9116, Stockholm, Švédsko
2.6km z vašeho města
map
speech

Hostelworld říká

Pokud hledáte neobvyklé místo k pobytu v centru Stockholmu, Langholmens Vandrarhem STF/HI se nachází v bývalé věznici postavené v 19. století. Hosté Hostelworld uvedli, ze se jedná o "přátelský hostel s charakterem v krásné lokalitě" s "velmi čistými a pohodlnými" pokoji v bývalých celách. Ve staré vězeňské nemocnici je restaurace a hospoda, zatímco hostel je obklopen bujnou zelení a plázemi. Recenzenti nám často říkají, jak moc si uzili své "krásné" ranní koupání; není divu, ze tento hostel byl v roce 2008 uzivateli Hostelworld zvolen nejlepsím ve Svédsku!