Hostel

La Crème de la Crème

9.1Nádherný
(28)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 28 zařízení

O

Jsme hostel ve stylu Tulum ve městě Puebla s 8 soukromými pokoji, smíšenými a ženskými, naše služby a kvalita nás výjimečně odlišují, protože máme vyškolený personál, který vám poskytne všechny potřebné informace pro vaši zkušenost s námi, stejně jako máme střešní a restaurace, která je otevřena od středy do soboty. Nacházíme se v občanské zóně pevností, 8 minut od historického centra taxíkem a 15 minut MHD, jsme 4 bloky od historické oblasti plné muzeí a parků, za zmínku stojí, že máme kola, takže můžete absolvovat jedinečnou prohlídku. Naše zařízení mají solární ohřev pro naše sprchy, koupelny pro dámy a pány ve sdílených pokojích a soukromé koupelny pro soukromé pokoje, čekáme na vás. La Creme de la Creme - Smluvní podmínky: Storno podmínky: 1 den před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 15:00 do 23:00 . Odhlášení před 12:00 . Platba při příjezdu pouze v hotovosti. Včetně daní Všeobecné: Provozní doba recepce od 7:00 do 23:00. Jakékoli speciální požadavky nám prosím dejte vědět předem, abychom mohli požadavek předvídat. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Parkování pro jízdní kola
Výměna knih
Kuchyň

Recenze

Bydlel v Apr 2024
10
A
Anonymous
Male, 25-30, USA
Wonderful family run hostel close to the los fuertes parque. The bus to the historic center drops you off and picks you up from the front door, and the staff could not be better! They are enthusiastic about recommendations in Puebla and wherever else your travels in Mexico may take you. Thank you for the lovely stay and I will definitely stay again next time I am in Puebla!
Bydlel v Feb 2024
10
S
samdelanelson2029
Male, 18-24, England
A lovely and homely hostel in a really nice area with everything you need within a block's distance. Comfy beds, a nice outside area and a kitchen with decent pans you can actually cook with. Fidel is a really great host who will tell you everything you need to know for getting around and is always happy to do anything to make you feel more comfortable and at home! I thoroughly recommend staying here over the hostels in Puebla!
Bydlel v Nov 2023
10
A
achMyTU3fYRVXdcA
Male, 25-30, England
Great family run hostel, warm welcome from everyone made me feel at home

Umístění

Ave. Ejercitos de Oriente 26 col, Arboledas Guadalupe, Puebla, Mexiko
2.8km z vašeho města
map