Hostel

La Casa del Pozo Azul

8.9Báječný
(72)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 28 zařízení

O

Znovu otevřeno kvůli omezením Covid, novinkou v HostelWorld a rádi vás přivítáme! La Casa del Pozo Azul, zastrčená v horské džungli a sedící na řece, zahrnuje veškerou krásu a rozmanitost Mincy v Kolumbii. Tato klidná brána je zasazena pod baldachýnem, asi 20 minut (2,1 km) chůze od centra města Minca. Nachází se v hlubinách La Sierra Nevada De Santa Marta, nejvyšší pobřežní hory světa! Tento malebný hostal poskytuje relaxační domácí základnu pro všechny, kteří přijíždějí zažít bohatou přírodu Minca. Poloha je pro vás stejně důležitá jako pro nás. Naše láska k Mince v La Casa del Pozo Azul vychází z její nekonečné přitažlivosti, od malých po velké. Umístění tohoto hostelu bylo vybráno tak, aby bylo mírně mimo vyšlapané cesty, takže scenérie je přímo před vámi a dobrodružství je všude kolem vás. Nejen, že uslyšíte klidné zvuky tekoucí řeky, ale můžete také vstoupit přímo dovnitř, a to jen za pár sekund! Je opravdu těžké překonat ochlazení v karibských horách za horkého a vlhkého dne! Všude kolem penzionu je hojná divoká zvěř s velkým množstvím různých druhů ptáků a jiných zvířat. Ve dne i v noci jsou slyšet jen uklidňující zvuky džungle. Ani troubení taxíků, ani vytáčení motorek. Myslíte si, že by to mohlo být příliš vzdálené? Nebojte se, když hledáte dobrodružství, nejlepší turistika, kterou Minca může nabídnout, je jen pár minut odtud! A přestože je La Casa del Pozo Azul vzdálenější než některé hostely v Mince, nepostrádá veškeré vybavení, které potřebujete k práci i zábavě! Hosté si mohou vychutnat naši italskou restauraci a bar na jídlo a pití. Hostal má mnoho prostorných vnitřních i venkovních společných prostor s pohodlným posezením a nádherným výhledem na znějící přírodu. Místa, kde si můžete popovídat s novými přáteli nebo si užít trochu samoty. Díky tomu a rychlosti Wi-Fi až 30 Mb/s je to ideální místo pro práci na dálku, aniž byste měli pocit, že vůbec pracujete :) La Casa del Pozo Azul vychází vstříc cestovatelům, vzdáleným pracovníkům a všem, kteří hledají revitalizační únik! Kromě nedotčené přírody máme sprchy s teplou vodou a službu praní prádla. Všechny pokoje jsou prostorné a mají vlastní koupelnu. Spolu s vaší rezervací vám bude každé ráno vašeho pobytu poskytnuta snídaně zdarma! Recepce hotelu je otevřená 24 hodin denně a naše časy přihlášení jsou flexibilní, takže můžete během svého pobytu využít každý den naplno! Tak se zastavte a zažijte skutečnou krásu Mincy! Jsme rádi, že vám můžeme ukázat vše, co můžeme nabídnout! (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Možnost platit kreditní kartou

Včetně daní

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Společenská místnost
BBQ

Recenze

Bydlel v Jan 2024
10
A
au0gZivHEZwm3Nwy
Female, 18-24, England
This hostel is a way from the centre of Minca but is super close to the popular Pozo Azules. This meant you could wake early and enjoy the waterfalls before the crowds arrived. The walk to the town was safe and pretty, and regular mototaxis (every 2 minutes during the day) pass so it is easy to get a lift if needed! The owners are lovely and so warm and welcoming. The hostel sits on the edge of the river with a well priced restaurant you can eat at enjoying the sound of the river!
Bydlel v Dec 2023
10
I
ioanwyllis4199
Male, 25-30, Wales
One of my favourite places I visited in Colombia! I stayed in a 4 bed dorm with friends, plenty of space and the en-suite bathroom was nice. Included breakfast is standard but still really good, and the meals throughout the day were very tasty. Staff were super helpful and friendly, and we also fell in love with the dog and cats - it felt like a proper home! Location is perfect for a morning swim in the Pozo Azul waterfall, and a nice dip in the river at the property. Wish I stayed for longer
Bydlel v Nov 2023
10
A
Anonymous
Female, 25-30, USA
Lovely place to relax in Minca for a few days. Staff was friendly and helpful!

Umístění

Sendero a Pozo Azul 600m , Finca Pozo Azul, 470008, Minca, Colombia
1.3km z vašeho města
map