Hostel

La Buleka Hostel

7.8Velmi dobré
(185)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 21 zařízení

O

Plaza de la Trinidad je kulturním centrem pro místní obyvatele a cestovatele, kteří chtějí zažít zábavu včetně hudebníků, tanečníků, akrobatů a žonglérů, kteří vystupují za drobné. Množství restaurací a barů poskytuje krásné místo k setkání a užít si atmosféru a stýkat se. Můžete se přistihnout, že se kocháte dlážděnými uličkami, prohlížíte si jeho četné historické budovy a památky, nebo prostě jen odpočíváte na jednom z náměstí a bavíte se nočním životem, Getsemani vám jistě ukradne srdce. Nabízíme čisté, bezpečné, pohodlné a smysluplné ubytování. Vybavení se skládá z klimatizace v každém pokoji, soukromých panelů, individuálního napájení, osvětlení a šatny. Ve všech sprchách máme také k dispozici teplou vodu. Speciální velikost postele (200 cm x 90 cm), pro ty z nás s delšími nohami. Podmínky a podmínky hostelu La Buleka: Storno podmínky: 24 hodin před příjezdem. Check in od 14:00 do půlnoci. Odhlášení před 12:00. Platba při příjezdu kreditními kartami, debetními kartami. Toto ubytovací zařízení může před příjezdem provést předběžnou autorizaci vaší karty. Daně nejsou zahrnuty 19% pro Kolumbijce. Včetně snídaně. Všeobecné: Recepce otevřena 24/7. Žádný zákaz vycházení. Nekuřácké. Maximální doba pobytu je 14 dní. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
BBQ

Recenze

Bydlel v Mar 2024
9.7
G
gretanee5049
Couple, 25-30, Ireland
The location is great, walking distance to a lot of services. It is in the heart of Getsemani so can be a bit noisy but wasn't a problem for us. Felt safe, the front door was locked and receptionist would open/close when you leave/come in. The kitchen is well equipped. The rooftop terrace is fantastic! The complementary water and coffee were a great touch.
Bydlel v Mar 2024
9.4
L
lkrohnl25564
Female, 18-24, USA
Good stay. Staff was wonderful and accommodating.Make sure you speak at least a little spanish to communicate with staff though. There was a hangout area but rarely anyone there so maybe not the best hostel if you’re looking to socialize.
Bydlel v May 2024
8.6
A
aH10rM8XkrGQlcdN
Couple, 25-30, England
The location was great and the staff were so friendly. The breakfast was really good. It was made every morning for you, and was different each day with some fruit and juice.

Umístění

Carrera 10 Calle San Antonio No 25-121 P.1, Getsem, Cartagena, Colombia
1.4km z vašeho města
map