Hostel

Kiooshtem

9.2Nádherný
(506)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 29 zařízení

O

Kiooshtem je domácí a pet přátelský batůžkář jen 5 minut chůze od autobusového nádraží a 10 minut chůze od centra Puerto Natales. Nabízíme vám rodinnou a přátelskou atmosféru s pohodlnými pokoji a bezplatným Wi-Fi. Ve sdílené ložnici si můžete rezervovat jednolůžko. V Kiooshtemu můžete využít kuchyni k vaření vlastního jídla. Pokud se chcete vydat na jakýkoli okruh na Torres Del Paine nebo jinou exkurzi, můžete nám nechat své věci, které na cestu nepotřebujete. Toto je bezplatná služba. Můžeme zorganizovat výlety, jako je celodenní Torres Del Paine, celodenní ledovec Perito Moreno (Calafate, Argentina) a výlety lodí k ledovcům Balmaceda a Serrano. Můžeme také zorganizovat vyjížďky na koních a prohlídky města. Nabízíme kempingové vybavení k zapůjčení, jako jsou stany, spací pytle, sada na vaření atd. Chceme, abyste se cítili jako doma a poskytli vám všechny místní informace, které potřebujete pro skvělý výlet. Vždy na vás čekáme s velkým úsměvem!!! (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola

Recenze

Bydlel v Apr 2024
10
E
eltonshaba196423
Male, 25-30, Italy
Cozy at home feeling in the hostel. Hosts Nelson & Tania were very accomodating & ready to help out with anything (also a very sweet family.) great hub for social backpackers (& rentals available for trekking)
Bydlel v Apr 2024
10
E
em1lyg7
Female, 25-30, England
Fantastic family-run hostel with a very friendly dog and a little kitten. All areas were kept clean and the kitchen is well stocked with communal food like fresh sourdough from the bakery next door, spices, oil, etc. Friendly and accommodating owners and comfy beds. We also left our luggage there for free for a few nights whilst we did the W trek. Plus they have poles, tents, etc. for rent.
Bydlel v Mar 2024
10
A
aH0TCEK5QXQOe1ro
Couple, 18-24, England
Great family style hostel, lucky to be there when they had a kitten which was adorable! Spacious and comfy rooms, didn’t want to get out of bed!! Owner super friendly and helpful! Kitchen really good, only downside was the stove was a bit temperamental as it wasn’t always hot (think this was other guests turning down the gas)!

Umístění

Benjamin Zamora 770, Puerto Natales, Chile
1km z vašeho města
map