Hostel

Island House South Beach

  • Hostel
  • Miami, USA
  • Zobrazit mapu
  • 6.45km z vašeho města
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 10 zařízení

O

Island House South beach, kompletně zrekonstruovaný historický Art Deco Hotel, nabízí komfortně zařízené ubytování všem cestovatelům – nezávislým batůžkářům, párům a rodinám! Máme pokoje od jednolůžkových po studia a apartmá. Centrálně umístěný v srdci South Beach, jsme v docházkové vzdálenosti k pulzujícímu horkému nočnímu životu, barům a různým restauracím, od venkovních kaváren a restaurací v sousedství po trendy bistra a elegantní restaurace se světově proslulou kuchyní. Jeden blok od bílých písečných pláží, tropický oceánský vánek, houpající se kokosové palmy, průzračný Modrý oceán a teplé sluneční paprsky vytvářejí romantické prostředí. Začněte ráno tím, že si vychutnáte bezplatnou kontinentální snídani sestávající z kávy, čaje, horké čokolády, ovesných vloček, jednotlivých studených cereálních krabiček, různých jogurtů, různých džusů, banánů a sortimentu pečiva. Je to zdarma a má to být rychlá svačina na útěku, ne úplná snídaně. Na místě bohužel nemáme kuchyni v restauračním stylu, která by nám umožňovala podávat teplou snídani v americkém stylu, nebo ano. Cena pokoje nezahrnuje státní a místní daně, které v současnosti činí 14 %. Čas příjezdu je 14:00 a čas odjezdu je 11:00. Jen abyste věděli, v den rezervace vám bude účtováno 100 % z ceny první noci. Abychom mohli požádat o pronájem vašeho pokoje. Při check-inu budete muset předložit stejnou kreditní kartu, abychom mohli vaši kartu otisknout. Musíme také vytvořit kopii vaší identifikace, jako je váš řidičský průkaz, státní nebo vojenský průkaz, pas nebo vízum. Při přihlášení musí všichni hosté složit bezpečnostní zálohu na pokoj prostřednictvím kreditní/debetní nebo hotovostní zálohy, která pokryje případné škody na pokoji. Při poskytnutí kreditní karty bude na kartu provedena autorizace na 100,00 USD pro všechny rezervace. Autorizace debetní kartou se na kartě zobrazí jako „nevyřízená platba“. Jakmile host odhlásí autorizace, odstranění obvykle trvá 3 až 5 dní. Nemáme kontrolu nad tím, jak dlouho trvá odstranění pozastavení. To určuje vydávající banka. Storno: Pokud zrušíte rezervaci tři dny před datem příjezdu, ubytovací zařízení neúčtuje žádný poplatek. Pokud rezervaci zrušíte později nebo se nedostavíte, bude vám účtováno 100 % z ceny první noci. Ceny jsou založeny na počtu rezervovaných osob. Můžete mít další hosty; za další hosty se však účtuje příplatek ve výši 25,00 USD za osobu/noc plus daně. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 24:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Klimatizace
Kabelová televize
Úschovna zavazadel
24 hodinová recepce

Recenze

Bydlel v Mar 2022
8.0
P
plasticola4804
Male, 31-40, Argentina
It's a simple yet cute hotel. Super clean, super neat but without the Hostel vibe. The location is perfect, near to the beach, restaurants and grocery stores. Also they provide complementary towels for the beach! I stayed in a private room with two large beds, small kitchen and private bathroom, it was very spacious and the AC worked really well.
Bydlel v Apr 2022
3.1
M
mistertaylor138
Male, 41+, England
If you like stained sheets you’ll love this place. Stank of weed. Monosyllabic staff and a bad vibe. Maybe I’m too old for hostelling now and some people might be ok with this place but it’s not for me.

Umístění

1428 Collins Avenue, Miami Beach, Florida 33139, Miami, USA
6.5km z vašeho města
map