Hostel

Hotello

8.2Báječný
(668)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 35 zařízení

O

Hotello spí, jí, pracuje a baví se. Vše ve stejném prostoru. Jednolůžkové, dvoulůžkové, rodinné, ženské a sdílené pokoje až pro 12 osob, všechny s vlastní koupelnou. Společné prostory pro zábavu nebo práci: Káva a pivo v přízemí propojené se dvorem, 7. střecha se Skybarem na velké panoramatické terase pro aperitivy s výhledem na moře a Meet-in, co-workingová zóna v prvním patře, také ideální na schůzky. Hostel a další, v centru Terstu. Zásady a podmínky hotelu: Storno podmínky: 72 hodin před příjezdem zdarma. V případě pozdního zrušení bude účtována první noc. V případě nedostavení se bude účtován celý pobyt. Check-in je od 15:00 do 23:00. Odhlášení před 11:00. Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami. Toto ubytovací zařízení může před příjezdem provést předběžnou autorizaci vaší karty. Daně nejsou zahrnuty - pobytová taxa 1,50 EUR na osobu a noc Snídaně není v ceně. 24 hodinová recepce Žádný zákaz vycházení. Přátelský mazlíček. Vhodné pro děti. Nekuřácké. Úschovna zavazadel a kol dle dostupnosti (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou
Společenská místnost

Recenze

Bydlel v Apr 2024
9.7
A
Anonymous
Male, 41+, USA
If people are pigs…. I really should not fault the hostel…..
Bydlel v Jun 2024
9.1
T
turcim2975
Male, 41+, Italy
Tip: have a shoe rack outside in the corridor. People could be encouraged to leave their shoes outside. The room stank of shoes smell! 😂 Overall very good stay. Great position. Great cleanliness. Great bar. Very good staff.
Bydlel v Apr 2024
9.1
C
claraczekay5788
Female, 18-24, Germany
Very close located to the central station, facilities are good (rooms with bathroom included) and clean, they offer a good breakfast for 5,5€ and arrange social events but besides that, the hostel is not very social, which was fine for me. The bunks were comfortable but there are no lights at each bed which is a bit annoying. And they also only soll towels so you should bring your own. But the staff was very friendly and helping.

Umístění

Via Valdirivo, 6 34132 Trieste, Trieste, Itálie
0.9km z vašeho města
map