hotel

Hotel Santa Catalina by Bossh Hotels

7.1Velmi dobré
(19)
  • Zobrazit všech 0 zařízení

O

Užijte si několik dní obklopených mořem v hotelu Santa Catalina v A Coruña. Nachází se v srdci A Coruña, hotel je perfektní volbou, jak strávit příjemný pobyt v galicijském městě a objevovat jeho jedinečná kouzla a gastronomii. Kombinace našich exkluzivních služeb s pozorným personálem vám bude moci nabídnout jedinečný zážitek při procházce přístavem A Coruña nebo ochutnání nejlepších vín země. Samozřejmě vždy s Herkulovou věží naznačující cestu vpřed. A Coruña je město plné zajímavých míst. Od okouzlujících kaváren po nákupní ulice a památky s letitou historií. Z hotelu Santa Catalina můžete navštívit pláž Riazor s křišťálově čistou vodou a zábavou na vlnách Atlantiku. Naše zařízení jsou také velmi blízko městského přístavu, kde si můžete při procházkách užívat mořský vánek a kde najdete nekonečné množství barů a kaváren. Máme 31 pokojů různých typů, aby vyhovovaly potřebám každého z našich hostů. Všechny jsou velmi prostorné a světlé, jsou elegantně zařízené a mají vlastní koupelnu. Naším cílem je, abyste si během pobytu v hotelu užívali naprostého pohodlí, a proto měly všechny pokoje ty nejlepší vlastnosti a mnohé z nich měly i salonek. Zásady a podmínky hotelu Santa Catalina by Bossh Hotels: Storno podmínky: 72 hodin před příjezdem. Check in od 12:00 do 22:00 . Odhlášení před 12:00 . Platba při příjezdu kreditními kartami, debetními kartami. Toto zařízení může předběžně autorizovat vaši kreditní kartu. Všeobecné: Včetně daní. Snídaně není v ceně - 5 EUR na osobu a den. Žádný zákaz vycházení. Nekuřácké. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

12:00 - 21:00

t_ Politiky

Žádná večerka

Nekuřácký

Včetně daní

Zařízení

Recenze

Bydlel v Apr 2022
10
G
graceandersen118245
Female, 41+, Norway
The building looks old and my room was small but hey it was clean! Bedaheets and towels smells good and clean. I slept so well 👍 I had a wonderful time and the staff were very helpful and accommodating. Location was just a few steps from the center and the beautiful Mendez Munez Garden and around 30 mins walk to the Hercules Tower. Love to explore by walking so it was great!! ♥️ Thank you and would like to come back to explore more A. Coruña.
Bydlel v Oct 2021
10
A
Anonymous
Male, 25-30, Australia
Great place! Simple but clean and really well located, right in the centre of the city. The lady at the reception desk when I arrived was super welcoming and easy going. Would recommend if you are looking for something affordable but really well located and clean.
Bydlel v Oct 2021
10
C
claireweil263049
Allfemalegroup, 18-24, USA
We loved our short stay here! Very clean and high quality. The beds and the shower were great. Breakfast was delicious and the common spaces were nice and social. Would definitely stay here again

Umístění

Rua Fernando Arenas Quintela, 1, La Coruna, Španělsko
1.7km z vašeho města
map