Hostel

Hotel Peten Express Tikal

8.4Báječný
(485)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 37 zařízení

O

Hotel Petén Express Tikal se nachází na ostrově Flores, Petén na břehu jezera Petén Itzá. Máme 5 pokojů s klimatizací a koupelnou. Pokud máte hlad, můžete zajít do naší restaurace/baru a vychutnat si jídla, která nabízíme! Nejlepší plán po obědě je opalovat se v bazénu nebo relaxovat ve vířivce jacuzzi. Poskytujeme také prádelnu, bezpečnostní schránky a bezplatné bezdrátové připojení. Nachází se na břehu jezera na ostrově Flores, zabalené do domácké a klidné atmosféry. Ostrov je obklopen mnoha restauracemi, kde můžete ochutnat naše typická jídla. Divadlo a banka jsou 2 bloky odtud a na 6. avenue najdete kino a nákupní centrum. Máme k dispozici 5 pokojů s palandami, klimatizací a vlastní koupelnou v každém pokoji, bezplatné bezdrátové připojení ve všech prostorách. Zásady a podmínky hotelu Petén Express Tikal: Storno podmínky: 72 hodin před příjezdem. Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními kartami, debetními kartami. Toto ubytovací zařízení může před příjezdem provést předběžnou autorizaci vaší karty. Příjezd od 15:00 Odhlášení před 13:00 Včetně daní. Včetně snídaně. Všeobecné: 24 hodinová recepce. Žádný zákaz vycházení. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

00:00 - 23:00

t_ Politiky

Možnost platit kreditní kartou

Žádná večerka

Včetně daní

Včetně daní

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Šatní skříňky
Bazén
Společenská místnost

Recenze

Bydlel v Jun 2024
10
B
buenor3
Male, 25-30, Canada
It was everything I needed for a quick trip to see Tikal. When all other hostels had no power they had power which was clutch. The breakfast was lit and they have a pool! Definitely recommend!
Bydlel v May 2024
9.7
A
ag7ipp6BeFyXArgm
Male, 25-30, Ecuador
Great place to stay at
Bydlel v May 2024
9.7
A
Anonymous
Couple, 25-30, England
Great pool. Location is fantastic, right over looking the pier for sunset. Economic pricing on dorms. Comfy beds which are big. There is no organised way to meet others, but the pool and pier are pretty social

Umístění

Calle 30 de Junio, Flores, Petén, Flores, Guatemala
5.4km z vašeho města
map