Hotel Pergamino

8.4Báječný
(318)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 25 zařízení

O

Výborná poloha, jen pět bloků od oceánu, pláže a kasina, centra města a oblasti G�emes a blízko hlavních atrakcí města a exkluzivní rezidenční oblasti. Tři bloky od nového nákupního centra Naše místo je čisté, pohodlné a přátelské, naše pokoje jsou ensuite, všechny s wi-fi a topením. Denní úklid a pohodlí hotelu v mládežnické ubytovně. Užijete si soukromé nebo sdílené pokoje, všechny s okny a přirozeným osvěžujícím vzduchem, solárium . V letošním roce a kvůli protokolům o Covid-19 jsme museli přerušit používání naší kuchyně a zdvořilostní snídaně, kterou jsme dříve podávali – Hovoří se anglicky a italsky. Internet WI-FI připojení zdarma Máme nižší cenu ve městě a nejlepší místo. Maximální respekt k PROTOKOLŮM COVID-19 a vaší bezpečnosti Platby v amerických dolarech Kvůli zákonným omezením Děti nemají povolen vstup na koleje.- Pokud je vám nebo vašim synům méně než 18 let, budete si muset zarezervovat soukromý pokoj.- CHECK IN: 13, 00 hod KONTROLA: 10:00 (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

13:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Bezbariérový přístup
Parkování pro jízdní kola
Zasedací místnost

Recenze

Bydlel v Jan 2024
10
K
kevinmcwalters4791
Male, 31-40, USA
I absolutely recommend this Hostel/hotel! The location is superb. 8min walk to the beach, right in the heart of multiple shopping/dining districts. The owner (Alegandra, Ali for me)is a fantastic host, providing all the info you care to ask. She speaks great English and is happy to help with all your turisto questions! She is happy to provide Cambio@ Blue Dolar rates. Additionally when i was there they were renovating the kitchen and painting the dorms= free upgrade to private room. Very clean!
Bydlel v Jan 2024
10
A
Anonymous
Male, 18-24, USA
I had a wonderful time at the hotel, the staff were super nice and accommodating. The facilities and atmosphere where great. I Will for sure be coming back.
Bydlel v Dec 2022
10
N
nbgta16874
Male, 25-30, Israel
Amazing!! Alejandra the owner is the best 😄

Umístění

Tucumn 2728, Mar del Plata, Mar del Plata, Argentina
1.2km z vašeho města
map