hotel

Hotel Humantay Lodge Ollantaytambo

9.9Nádherný
(7)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 33 zařízení

O

Hotel Humantay lodge Ollantaytambo nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Tato nemovitost nabízí soukromé pokoje a nabízí hostům také sluneční terasu. V ubytování je hostům k dispozici společenská místnost s placenou kuchyní a směnárna. Hotel Humantay lodge Ollantaytambo se nachází ve městě Ollantaytambo, Cusco je 42 km daleko a Machu Picchu je 30 km daleko. Každý pokoj v hotelu má vlastní koupelnu se sprchou. Hosté v Hotel Humantay lodge Ollantaytambo si mohou vychutnat snídani formou bufetu. V Ollantaytambo a okolí se mohou hosté věnovat různým aktivitám, jako je cyklistika. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

14:00 - 23:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Parkování pro jízdní kola

Recenze

Bydlel v Oct 2023
10
A
Anonymous
Male, 25-30, Germany
Great place to stay. The hotel is nicely located in a quiet but central area. The stuff was were welcoming and helpful.
Bydlel v Sep 2023
9.7
A
aIoy40Iy8RiUrkPi
Male, 41+, Canada
First of all the gentleman that runs the place is incredibly helpful and speaks good English. The rooms were clean as well as the entire building and grounds. The breakfast was simple but in truth more than enough to get your day started. Checking in/out process was quick and easy. He even offered to hold your bags even after check out. When my excursion failed to go he made private arrangements for me to cover all the places I wanted to go. Outstanding! Excellent experience, great job!
Bydlel v Jan 2022
9.1
Male, 31-40, USA
Really nice hotel, not really a hostel nor was their any hostel like atmosphere. The discounted price was nice plus we were upgraded to the suite. Beautiful views and a wonderful breakfast.

Umístění

Avda Ollantay, Av Cura Ocllo s/n, Ollantaytambo, Peru
0.4km z vašeho města
map