Hostel

Hostellicious

9.4Nádherný
(2235)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 29 zařízení

O

Hostellicious je jedním z nejnovějších hostelů ve Faru! Centrálně umístěný, v blízkosti všech hlavních dopravních prostředků ve městě. Nejbližší hostel ke scéně barů a restaurací, aniž by byl ovlivněn hlukem. Super pohodlné postele a spousta osobního úložného prostoru. Skvělá společná kuchyně. Venkovní prostory a velký salonek. Jsme tu noví, ale provozujeme další ubytování ve městě a máme všechny informace o tom, co byste měli dělat, když jste tady. Přijďte si k nám odpočinout. Udělejte zde nezapomenutelný zážitek! Nacházíme se přímo v centru. Hned vedle nás je kostel Carmo, jedno z míst, které musíte vidět s kaplí kostí. Super blízko ke všem barům a restauracím (2 minuty chůze), aniž byste se museli obtěžovat hlukem. Snadno se plazit zpět do hostelu a tiše spát. Máme výhodnou polohu v centru města a méně než 400 metrů od hlavního autobusového nádraží a 600 metrů od vlakového nádraží. Naše pokoje mají super pohodlné postele, velmi prostorné skříňky a vlastní elektrické zástrčky. Všude v hostelu máme rychlý bezdrátový internet. Zásady a podmínky hostellicious: Check-in od 15:00 Odhlášení před 11:00 Storno podmínky: Při zrušení později než 2 dny před datem příjezdu nebo v případě nedostavení se bude účtováno 100 % z ceny první noci. Děti do 18 let nemohou zůstat ve sdílených pokojích. Domácí zvířata nejsou povolena v hostelu. Platba při příjezdu v hotovosti, kreditní kartou nebo debetní kartou. Daně nejsou zahrnuty. Snídaně není v ceně. Všeobecné: Žádný zákaz vycházení. Nekuřácké. Hodiny klidu: od 23 do 8 hodin. Při příjezdu je třeba složit zálohu za klíč od pokoje ve výši 10 EUR. Tato záloha se vybírá za klíč a bude vybírána pouze jako platba v hotovosti. Peníze by vám měly být vráceny při odhlášení po vrácení klíče od pokoje. Hosté jsou povinni při přihlášení předložit platný cestovní doklad s fotografií (pas nebo průkaz totožnosti v případě občanů schengenského prostoru). Vezměte prosím na vědomí, že přihlášení nebude možné bez předložení platného průkazu totožnosti. Městská daň se vztahuje na všechny rezervace na osobu a noc do maximálně 7 nocí, od 1. března do 31. října. Nezletilí jsou povoleni pouze za těchto podmínek: - V doprovodu rodičů. - Rezervace v soukromých pokojích nebo kolejích 100% rezervované pro rodinu. Hosté by si měli prostudovat místní pravidla týkající se Covid, aby jejich rezervace nebyla při příjezdu zrušena. (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

15:00 - 24:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Zdarma WiFi
Šatní skříňky
Přístup klíčovou kartou
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
Snídaně není zahrnuta
Klimatizace

Recenze

Bydlel v Jul 2024
10
A
aBCv1jB0PofxLyZ9
Female, 31-40, Bulgaria
One of the best hostels I have been in Portugal. Have recommended it to family and friends. It is a good location if you want to visit the center of Faro if you land in Faro. It is very clean, organized, friendly oriented and nearby the train and bus station.
Bydlel v Jul 2024
10
A
angelinaarcher96030
Female, 18-24, England
Had a great stay here with my sister and was very impressed with how welcoming and friendly the staff were. The bathrooms were clean and there was also a social event most nights. The only downside was that we only got one keycard for the dorm for the both of us so had to share it.
Bydlel v Jul 2024
10
C
cgmailau9174
Male, 41+, Australia
Friendly, helpful and well located. Ideal for a stay in Faro.

Umístění

Largo de São Pedro 14, Faro, Portugalsko
0.3km z vašeho města
map