Hostel

Hostel Štala

7.1Velmi dobré
(3)
  • Zdarma WiFi
  • Zobrazit všech 65 zařízení

O

Je to první zbrusu nový hostel v Dolenjska pro cestovatele s úžasným personálem, novými postelemi, novou kuchyní a novou diskotékovou místností s profesionálními světelnými efekty, scénou a DJ vybavením (Turbsound) daleko od města. Ve vzdálenosti 30 metrů máme bezplatné parkoviště pro 20 aut/motocyklů. Máme také místnost s projektorem pro sledování fotbalu nebo filmový večer. Pobytem v našem hostelu pocítíte a uvidíte skryté poklady naší krásné země. Je to 15 minut autem do Welness Šmarjeta, 20 minut do centra Novo mesto a 1h do Záhřebu. Z mezinárodního vlakového nebo autobusového nádraží Novo mesto nabízíme bezplatnou kyvadlovou dopravu do hostelu a zpět. V našem hostelu máme velkou terasu, kde můžete snídat, relaxovat, poznávat nové lidi, pít kávu, pivo a v noci to může být úžasný taneční parket. Máme také společný prostor k posezení. Rozhodně nejlepší cena ve městě! Náš personál vám rád pomůže naplánovat vaše aktivity a poskytne vám ty nejlepší informace k prohlídkám v okolí. Kromě toho pořádáme výlety do Portorože, Bledu, Záhřebu a Lublaně pro ještě více vzpomínek - v podstatě si užíváme :) Nabízíme také půjčovnu kol k prozkoumání lesních stezek. Jsme otevřeni jakýmkoli doporučením nebo vylepšením pro ještě lepší zážitek. Děkujeme, že s námi zůstáváte!! Podmínky a podmínky hostelu Štala: Storno podmínky: 1 dny před příjezdem. V případě pozdního zrušení nebo nedostavení se vám bude účtována první noc vašeho pobytu. Check in od 13:00 do 22:00 (check-in po 22:00 je možný. Kontaktujte nás prosím předem. ) Odhlášení před 10:00 Platba při příjezdu v hotovosti, kreditními a debetními kartami Včetně daní (hosté musí zaplatit pouze 2 eura za noc za pobytovou taxu.) Snídaně není v ceně Všeobecné: Recepce od 08:00 do 22:00 Žádný zákaz vycházení Věk musí být +16 (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

13:00 - 22:00

Datum odjezdu

do 10:00

t_ Politiky

Možnost platit kreditní kartou

Daně nejsou zahrnuty

Zařízení

Včetně ložního prádla
Parkování zdarma
Zdarma mapy měst
Ručníky v ceně
Zdarma WiFi
Zdarma přístup k internetu
Komentovaná prohlídka města zdarma
Šatní skříňky

Recenze

Bydlel v Mar 2022
9.4
V
verbovsekn4499
Male, 18-24, Slovenia
I went to hostel alone, i like the single bed and its comfortable. This is not luxury hostel but it’s still amazing for price and disco room it’s fantastic.
Bydlel v Apr 2022
9.1
I
iuliabilovolschi2168
Female, 18-24, Romania
Very nice atmosphere! Nate is a very welcoming host, the hostel is in perfect condition, very good for a night or a weekend with friends. You can have your coffee in the morning with a wonderful view, and the hostel club is the best for an unforgettable party! I recommend it with confidence, I hope to come back.
Bydlel v Aug 2023
7.1
H
Hannah0401
Mixedgroup, 18-24, Germany
Very nice and friendly people, unfortunately the building is not finished yet. It was pretty hard to find the right door, because there was no sign. The parking spots were not as described as in the pictures

Umístění

9 Stopno, Bučka, Novo Mesto, Slovinsko
17.1km z vašeho města
map