Hostel

Hostel Singha Lounge

8.8Báječný
(29)
  • Zdarma WiFi
  • Snídaně
  • Zobrazit všech 34 zařízení

O

Ajubowan! Vítejte! Připojte se k našemu surfařskému kmeni, naší Singha Family v Hostel Singha Lounge, je tak příjemné vás poznat, jsme Judit & Isuru, pár částečně ze Srí Lanky částečně z Maďarska, který v roce 2016 vytvořil Singha Hospitality na jižním pobřeží Srí Lanky . Jsme levný hostel speciálně vyrobený pro osamělé cestovatele a batůžkáře, dobrodruhy a digitální nomády. S námi se nikdy nebudete cítit stesk po domově nebo osamělí. Naše atmosféra, programy, spolucestující se postarají o to, abyste přilákali kmen, který hledáte! Vstupte, zůstaňte, surfujte, jezte, užívejte si a nikdy neodejděte! Náš hostel je vybaven 4 sdílenými společnými pokoji, každý pro 4-6 osob, vybavený zbrusu novými pohodlnými dřevěnými palandami s ventilátory (díky chladným stromům v naší zahradě zůstává dům chladný i v horkém horkém dni!) a komáry sítě. Máme také dvě plně vybavené koupelny ke sdílení, společnou kuchyň, terasu, velký obývací prostor a ještě nádhernější zahradu plnou palem, mangovníků, barevných květin, tisíců různých ptáků, houpacích sítí a veškeré flóry a fauny. chtějí potkat na tropické cestě. Pracujte online ze svého počítače s naším Wi-Fi připojením, používejte naši komunitní kuchyni denně od 11:00 do 21:00 nebo ve svém volném čase poseďte v jedné z našich houpacích sítí, připojte se k hodině jógy, kurzu vaření, surfování, kurzu potápění , BBQ noc, karetní hra noc Singha has got You cover! Pronajměte si skútr a prozkoumejte nádherná rýžová pole, podívejte se na okolní památky, jako je slavný chrám Yatagala nebo želví pláž Dalawella! Rádi vám pomůžeme po celou dobu vašeho pobytu, abychom se ujistili, že svůj čas využijete moudře! Hostel je obklopen krásnými rýžovými poli, ledňáčci, pávi, mláďata krávy a mnoho dalších, zahrady živé zelené a jiné barvy naplní vaše srdce, a pokud máte žízeň, vezměte si kokosový ořech z jednoho z našich stromů! Jsme vaší nejlepší volbou, pokud jste aktivním milovníkem přírody, který hledá dobrodružství. Dejte si pivo a vychlaďte se, nebo popíjejte šálek horkého cejlonského čaje / italské kávy, dejte si sadwich nebo vyzkoušejte naši slavnou srílanskou rýži a kari, postaráme se o to, abyste našimi pokrmy a nápoji hýčkali své chuťové pohárky i svou duši a ducha! Buďte introvert nebo extrovert, můžete se cítit jako doma daleko od domova. Zůstaňte jednu noc nebo jeden měsíc, každý den bude plný malých zázraků, zábavy a čisté radosti, to je příslib! (Auto-translated from original language)

Domovní řád

t_ Politiky

Datum příjezdu

12:00 - 21:00

Datum odjezdu

do 11:00

t_ Politiky

Včetně daní

Zařízení

snídaně v ceně‎
Včetně ložního prádla
Zdarma WiFi
Šatní skříňky
Společenská místnost
Parkování pro jízdní kola
BBQ
Klimatizace

Recenze

Bydlel v Jan 2024
10
A
afYCDlH7GwGtTWCr
Female, 18-24, Denmark
booked 1 night, ended up staying 3 - and still didn't want to leave. Judith and Isuru are so welcoming and sweet (so are the kiddos), so lovely to feel like you're part of a little family. Judith is a great cook, and Isuru seems to now pretty much everything about Sri Lankan history. Location is a bit away from all the touristy craziness of Unawatuna, which was perfect for me :))
Bydlel v Jan 2024
10
A
Anonymous
Male, 25-30, Australia
The hosts Judith and Isuru were incredibly welcoming- as soon as you arrive you just slot right in and straight away are part of the family. Their kids Leo and Levi are really fun to have around. There were some long-terms guests staying as well which is a testament to the homely and comfortable vibe of the hostel. The home cooked meals were fantastic, and though the location is a bit removed from the beach it’s nice to borrow a bike and cruise down for 10mins through the paddy fields to reach it. I’d highl
Bydlel v Jan 2024
10
I
ingebruss34481
Female, 25-30, Netherlands
Judith and her family are so so welcoming.. The minute I set foot in this place I knew this is where I needed to be. Time to rest, explore and have some good conversations. It’s been over a month now and I’m still here.. you can rent a scooty or bicycle to check the surrounding beaches (there’s plenty), towns and temples. Dinner at the hostel is amazing because Judith her cooking skills are fire (!!) and you can sign up for a cooking class as well! Please do. You’ll be amazed. Love you guys!

Umístění

Thalpe North Road, Unawatuna, Unawatuna, Sri Lanka
1.3km z vašeho města
map